Widok

szukam fryzjera/fryzjerki

Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Witajcie, czy gdzieś u nas na osiedlu jest zakład fryzjerski? Ewentualnie, który zakład w Gdańsku możecie polecić? Chodzi głównie o ścinanie, żadnego farbowania etc.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Panią Wiolettę z salonu fryzjerskiego nad delikatesami wiejskimi w kokoszkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze fryzjerki w tej części miasta to Panie przy sklepie Carrefour(przy żubrze). Polecam. Solidnie i niedrogo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
a ja tych pan przy żubrze nie polecam. koleżanka byla i strasznie narzekala.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ta Koleżanka była chyba po Żubr-ze co w trawie puszczy.
Nie słyszałem, żeby ktoś na te Panie narzekał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
była tam. salon nazywa sie chyba Perfecto czy jakoś tak. fryzjerka wycierała jej włosy papierowym ręcznikiem któty zostawił jej na włosach "farfocle" które wyglądały jak łupież. ona ma kręcone włosy i prosiła tylko o ułożenie a fryzjerka wyprostowała jej fryzurę i mocno natapirowała. wyglądała jak stara baba. porażka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie wycieranie włosów recznikiem papierowym tak jak to robia Panie w salonie Perfecto jest bardzo higieniczne dlatego chodze do nich od lat i nigdy nie zostawiły mi zadnych farfocli jak je nazwałaś !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ty pod salonem stoisz i kazdego klienta przepytujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam a czy można prosić o numer tel do tego salonu przy Cerrefour w kokoszkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ma może ktoś namiary na Panią Wiolettę? Niestety nie pracuje już w salonie nad delikatesami a jako jedyna w okolicy potrafiła mi dobrze ufarbować włosy. Proszę o pomoc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pracuje juz?? BUUUUUUUUUU nie mam do niej nr. niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nad delikatesami pracuje juz od kilku lat pani Ania, też jest ok, jakby ktos chcial nr do tego fryzjera 58 345 94 69
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wiem. też mi ona odpowiada :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wcale nie wątpię w umiejętności pani Ani, po prostu przyzwyczaiłam się do pani Wioletty i bardzo bym chciała zdobyć tel do niej. Może jak podejdę do pani Ani to mi go poda- spróbować zawsze można :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogólnie ten cały pseudo fryzjer nad wiejskimi to po prostu porażka. Zero dokładności, technologii, wiedzy niczego. Psa bałabym się tam dać ostrzyc. Także powodzenia. Tak samo z kosmetyczką która nie chce dbać o cerę klientek tylko wciska bez sensowne zabiegi byle tylko kasę nabić nie patrząc na pory roku, charakter zabiegu do danej cery...nic!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
oooo akurat fryzjerek z tamtego salonu nie dam obrazac. znam wiele osob ktore jak przyjezdzaja do polski z niemiec lub z zinnego kraju lub miasta to chca tylko do Pani Wioletty. co prawda ona juz tam nie pracuje podobno ale Pani Ania tez jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
przesadzasz aniu....pewnie z Afryki nawet jadą do Pani Ani;-)
Każdy ma swojego ulubionego fryzjera, więc co komu pasuje......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie z afryki ale mam ciotke ktora przyjezdza kilka razy do roku do polski i od razu sie umawia do pani Wioletty. i znam kilka osob z innych miast które tu specjalnie dojeżdżają do niej. wiec nie wiem kto tu przesadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bo nie była w prawdziwym salonie fryzjerskim, u ludzi wykształconych z pasją a przede wszystkim dokładnością.Sama przedłużam włosy i w dramatycznych sytuacjach podsyłam im klientki na odrost i to tylko standardowych odcieni bo inne by spartaczyli.Zresztą produkty na których pracują są za czasów prawie że komuny. Jeżeli fryzjerka ma problem by ostrzyc faceta i trzeba jej palcem pokazywać co ma poprawić to chyba wszystko jasne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
wczoraj bylam na farbie i moja mama tez i jestesmy bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja polecam salon Orchidea na ul. Rumiankowej :) obcinalam jedynie grzywke (a mam strasznie trudna) i jestem zadowolona, wiec jak bede musiala obciac calosc to tez tam pojde. Niestety nie wiem jak farbowanie, kosmetyczka i inne, bo nie mialam okazji sprobowac :)

Pozdrawiam :)

P.S. przepraszam za brak polskich znakow, cos mi sie popsulo na kompie :P
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Orchidea Spa jest super, polecam serdecznie, zarówno Panią fryzjerkę jak i Panie kosmetyczki.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam stałą klientką pani Wioletty ale niestety już nie pracuje w salonie nad wiejskimi. Miałam masę obaw aby pójść do Orchidei. Szczerze to niepotrzebnie :) Pani fryzjerka super pofarbowała mi włosy i bardzo ładnie podcięła. Jestem zadowolona i teraz z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Dodam że mam dłuuuugie włosy i zawsze robię balejaż. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam salon TIFFi w Pępowie. Niedaleko. Słyszałam ze nawet klientki z przymorza, Kartuz a nawet Sierakowic tam jeżdzą.( coś w tym jest) Panią znam jeszcze jak kiedyś pracowała na karczemkach w salonie Savanna. Zawsze byłam zadowolona z jej usług i nadal jestem. Jeszcze raz gorąco polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kokoszka czy chodzi może o p. Natalie pracowała w Sawanie ok. 5 lat temu. Młoda osoba bardzo kreatywna. Tylko nie wiem czy o tej samej fryzjerce mowa. Ponoć otworzyła swój salon. Prosze o odp.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak. To właśnie ta Pani fryzjerka ekspert w swej dziedzinie. nazwa salonu to chyba Tiffi nie przygladałam sie , w sumie nazwa mnie nie interesuje tylko jakość usług.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
podepnę swoje pytanie pod ten wątek. Czy zna ktoś fryzjerkę z okolic kokoszek lub karczemek która dojeżdża do klientów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
501548256, mieszka na karczemkach i swietnie scina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 3.11 panie z Perfecto z Kokoszek przenoszą się bliżej, bo do zółtego szeregu na Kalinowej - róg Azaliowej. bardzo fajnie czeszą i ścinaja. NIestety kosmetyczki nie polecam, bo ma nie za czysto, chociaz bardzo miła babeczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
I bardzo dobrze. BRAWO dla Pań z Perfecto;-) A na Karczemkach coraz lepiej się mieszka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kokoszki montazystow33 polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Panie nawet strzyc nie potrafią. Gust z za komuny. Szukałam ratunku po tym salonie. Wszystko w jednym pomieszczeniu. Tragedia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalny brak sterylności, fryzury dla mocno starszych pan, na fb zdjęcia paznokci z neta a w rzeczywistosci wychodzi się od nich paznokciami które od razu wyglądają jakby były zrobione 2 tygodnie temu. O malowaniu pod skórki pani pojęcia nie ma. Konina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paula 518280918
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Paulę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry