Widok

szukam kolegów

chciałbym poznać nowych przyjaciół. Jestem 31 lat stary facet. Celem - przyjaźń i spędzać czas razem.

gdynia.fellow@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie są wszyscy ? Kocio sprawdzić prywatną wiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja całkowicie zgadzam się z Koryntian 13,1-3.
Bez miłości nasze życie jest tylko łańcuch reakcji biologicznych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kocio, czytasz Biblię ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~List 1 do Koryntian 13,1-3~
"Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał byłbym miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym.
I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił,
a miłości bym nie miał
byłbym niczym
I choćbym rozdał całe mienie swoje, i choćbym ciało swoje wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic to nie pomoże"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pojadę, nie mam roweru, a na ramę nie dam się posadzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziemy jeździć rowerem bardzo bezpiecznie w pobliżu plaży w Gdyni. Ale i tak to do Ciebie. Ktoś jeszcze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa∂yl nie chce na rowerze.
Niewygodnie, a podczas jazdy to i niebezpiecznie ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wyjaśnienie, inaczej miałem wskazują cię jako kolektor kredytową :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś chce na rowerze ?
sadyl ? botka ? ;P ? inni ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimo usilnych starań, jakoś nie łapię Twojego toku myślenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko, że ja zwyczajnie nie lubię stałych nicków:)

Aż się boję, że zaraz przeczytam coś na kształt:
Adminie napisałam właśnie 155 post, co takiego dostanę w nagrodę;)
- to było okropne, poczułam się jak rzecz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprechen Sie Deutsch?
w ten sposób uczono mnie pisać, kiedyś tam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam przyjaciela ze wskazaniem żeby nie było nieporozumień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl nie są naiwne.
Sadyl z jednej strony troszkę sobie z ciebie jaja robić bo.. z drugiej strony.. szanować różne umiejętności..w tym znajomość jęzorów.. ale nie robić z tego fetysz, określający wartość człowieka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ehh sadyl-sadyl są bardzo naiwne, ja nigdy nie mówiłem, że mówić po polsku ?
Moje lekcje wciąż nie mógł pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie.
Ciekawe, jak to Ci tłumacz przetłumaczy :D

--
Na Krupówkach turysta podchodzi do dwóch górali pytając o coś po włosku. Ci rozkładają bezradnie ręce. Cudzoziemiec próbuje z innej beczki:
- Do you speak english?
- ?
- Parlez vous français?
- ??
- Sprechen sie Deutsch?
- ???
Zrezygnowany turysta macha ręką i odchodzi.
- Widzi mi sie, Józuś, ze worto by sie naucyć jakiego zagranicnego jenzyka.
- A po co ci to, Wawrzuś? Widziołeś tego? Piynć cheba znoł, a i tak sie g*wno dowiedzioł!
--
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiedziałem, że mogę ci zaufać moja droga botka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczęście, że różni się od mnie, wiesz dobre tylko jeden znam biegle sześć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> który z was mogą mówić co najmniej 4? Może Ty sadyl ?

Ngā mihi ki te translator google reira a taea Māori kōrero. rite tonu Polish koutou ;]

Jednak wolę przynajmniej jednym.. za to dobrze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To w końcu stały nick? "Botka"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry