Widok

szukam koleżanki, koleżanek, a może przyjaciółki...

Cześć wszystkim! Mam na imię Paula i mam 23 lata. Ciężko mi jest to pisać, sama nawet nie wiem czy to nie jest głupota to co robię, ale zaryzykuje, a kto wie, może poznam akurat Ciebie i zostaniemy koleżankami na długie, długie lata!
Może nie będę się, aż tak rozpisywać.
Napisze krótko coś o sobię.
Jestem osobą rozrywkową, zawsze byłam wszędzie, zawsze było mnie pełno, zawsze miałam dużo znajomych (ale z większością urwałam kontakt, albo każdy poszedł w swoją stronę, albo mają rodziny itp, wiecie jak jest) Jestem miła i otwarta na nowe znajomosci. Mam kilka koleżanek, ale jednak trudno czasem i nie zawsze wychodzi nam spotkanie, wcześniej byłam tak zajęta swoim życiem że nie robiło mi to, a teraz tęsknie za dniami, gdzie szalałyśmy Jeśli chcesz się spotkać, poznać, wyjść na kawę, spacer, to jestem chętna. Poznajmy się, a może się zaprzyjaźnimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do nowej grupy dla kobiet które przeprowadziły się do trójmiasta i szukają koleżanek :)
Nowe w Trójmieście
www facebook com/groups/569999783682512/ ( w miejsce spacji wstaw kropki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie ;)
Joasia20111996@gmail.ccom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

do góry