Widok

szukam ogrodnika

Szukam osoby do ogrodu ( pielenie i porządkowanie) praca w Koleczkowie
tel 882072112
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Bojanie. Patrycjo, nie mamy szans Do pracy nie ma chętnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja koba juz na jakims watku zapraszalem do wspolpracy cena 60 zl za g. Za 2 osoby, problem w tym ze szukasz wyrobnika nie ogrodnika i nie chcesz tyle zaplacic
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

@ zazdroscludzka.... ulala.... No weź przestań. Tutaj KOBA myślała że dostaniesz "miskę ryżu" i na piwo , a Ty z realnym cennikiem "wyjeżdżasz". "Od tego 500+, w d*pach się ludziom poprzewracało".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

No ja nie mam ,500 plus ale cennik znam i stosuje :) ...bo jestem ogrodnikiem pozdr
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mysle ze ta stawke ktora zaproponuje Koba to mozemy jej wypozyczyc taczke
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błąd w ocenie. Nie jest mi potrzebny ogrodnik. Zlecę skoszenie trawy kosiarką spalinową-mam. Około 3 godzin pracy , 15 zł/godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cennik znasz ale ZUS i VAT pewno nie płacisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

I znowu pudlo niestety
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z jednej strony podana cena jest uczciwa. Zakładam że z takim typowym ogródkiem około 600m2 w tym około 50m2 warzywnika, kilka drzewek, reszta trawa taki wykwalifikowany zespół dwóch ogrodników w max 2h sobie poradzi - bez koszenia trawy - bo to przyjemność. Chodzi o pielenie, pielęgnację warzyw i drzewek, nawożenie, odzyskiwanie kompostu, kopanie, sadzenie. Powinny wystarczyć dwie wizyty każdego miesiąca od IV do X.
Z drugiej strony zapłacę za to 840zł za sezon - za tyle to kupię nawet w sklepach super-eko-bio tyle warzyw i owoców że w zupełności wystarczy i na bieżące zużycia jak i przetwory na zimę.
W sumie jestem skłonny zaryzykować i umówić się na próbną współpracę przez 3 miesiące i ocenię wówczas czy plony przy opiece profesjonalnego ogrodnika będą wyższe niż obecnie gdy sami się tym zajmujemy. Daj namiar jeżeli uważasz że taka próbna współpraca jest możliwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki bylby koszt przekopania 250 mkw wierzchniej ziemi, wymieszanie jej z torfem i wyrownanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodaj jeszcze ułożenie trawy z rolki. Bez tego chyba chętnych do pracy nie będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Patrycja.Jaka powierzchnia ogrodu? Praca jednorazowa, czy ogólnie opieka nad terenem ogrodu w sezonie wiosna-jesień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podłączę się do Wątku, tyle że szukam do Bojana. Czy znaleźliście już kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pielęgnuje ogrody pan Rafał 501335705
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (48 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

do góry