Widok

szukam ojca dla dziecka

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka.
Inaczej mówiąc,szukam mężczyzny,który chciałby mieć ze mną dziecko!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 15
czesc a jakie masz wymagania w obec ojca jaki musi byc ? podaj telefon swoj to zadzwonie muj telefon polski to 692255862 a francuski to +33646824202 10 grudnia bde juz w polsce wiec mozemy sie spotkac 11 bede w gdansku pozdrawiam mozesz napisac smsa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18
czesc tobie piotr 42lata z hamburga/ tczewa sam bez dzieci napisz na /piotrhamburg@op.pl/ bende w kraju w kroce piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
CZEŚĆ JAK MASZ NA JMIE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tomasz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam 40 lat moj meil mariolublin@wp.Pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moj adres e-mail to kiernicki@gmail .com mam 48 lat pochodze z zakopanego a mieszkam w gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam kogos kto by mnie pokochal a wiec z tego bylby nowy czlowiek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej mocz dzicko? chcesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to upakarzajace ze musze pisac o tym ze chce dziecko z kims kogo kocham.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja chcę mieć z tobą dziecko co ty na to
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jestem facetem i szukam dziewczyny która będzie miała zemną dziecko albo już ma mój numer 502415785
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ile masz lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgoda 694339887 tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie ma problemu tylko musimy sie spotkaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj hentnie sie spotkam 500340668
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kiedy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To twuj nr telefonu jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozna zadzwonici do ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ci zrobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mozna MÓJ napisac przez u otwarte ja pie.....le
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć mam na imię Magda mam 37lat mam dwójkę dzieci hcialabym takiego co pomoże mi wychować dzieci i bendzie zabawny i będzie kochał mnie i szanował pragnę miłości i wsparcia u boku kochanego zadzwoń muj numer telefonu 668922926
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj jestem kawalerem 31lat i pragnę założyć rodzinę ,jeżeli jesteś zainteresowana to wyślij mi sms na 510241599 to zadzwonię do Ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmm... Może jestem odrobinę staroświecki ale wydaje mi się że przy pomocy tego typu ogłoszeń to można sobie kupić samochód a nie zakładać rodzinę.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 58 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross masz racje i ja chyba też jestem staroświecki:P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co powiesz na mnie: mensa (IQ 156 lub wiecej, nie robilem dodatkowego testu a ten ktory robilem mial dokladnosc do 156), ZADNYCH chorob (rowniez w rodzinie - to typowy powod do dumy i legend w ramach rodziny), poziom testosteronu powyzej normy (norma ustalona na 27 nmol), budowa ciala muskularna, wzrost wystarczajacy, a w ramach rodziny oscyluje w okol 183-192. Kontakt: adam.gdansk10@gmail.com.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Mówisz że żadnych chorób w rodzinie! ciekawe.Nie ma ludzi którzy nie chorują.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam na myśli dziedziczne predyspozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma rodziny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tesz nie mam rodziny i szukam dziewczyny 724266219
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
szukam dziewczyny co kce miec zemnom dzecko pes wymagan glupich 724266219
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od razu przypominają mi się "Rozmowy nocą"

- To Pani pierwszy raz
- No pewnie, a Pana?
- A mój czternasty
- 14?!
- No staram się pomagać jak mogę. Co robić, taka... misja.

:D
Adam to pełen profesjonalizm:)
Widać że też ma taką... misję:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja to nie mam aż tak imponującego IQ, chociaż czytałem niedawno że ktoś z UK ma 156 IQ mając dwa lata (najmłodszy członek mensy), więc nie czuje się gorzej z moim iq (pisze małymi, by pokazać różnicę).

Mimo tego że nie mam takiego IQ to cechuje mnie duża ciekawość względem świata....

Kto i dlaczego robi sobie testy na poziom testosteronu?
Odpowiedź jest tuż obok "budowa ciała muskularna".
Resztę można sobie dopowiedzieć.

Warto tylko dodać, że wysoki poziom testosteronu nie świadczy o wysokiej płodności;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bylem ciekaw ile mam, bo raz pojde na silownie i po 3 tygopdniach mam 10 kg sily wiecej, potrafie 1.5l wodki wypic i kaca nie mam.. No i jakos tak nic nie dolega.. Wiec pomyslalem, ze to testosteron i sobie sprawdzilem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
1,5 l wódki, ale chwalisz się czy żalisz?:P
Ciekawe jak wygląda Twoja wątroba:D

Raz pójdziesz na siłownie i po 3 tyg masz 10 kg siły więcej?
Nawet najlepsze sterydy nie dają takich efektów! Zgłoś się do jakiegoś instytutu naukowego, jak odkryją co to jest to zostaniesz miliarderem;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary, ale chrzanisz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To się siłę mierzy na kilogramy? I jakie masz mówisz IQ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idealny partner;-p chodzi ma silownie,zre sterydy a zapija wodka;-) potem zostaje seryjnym morderca bo mozg zryty;-)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za idiota sie tak przechwala widać że twoje iq to farmazon a kim ty jesteś żeś taki ofiarny pewnie jakiś upośledzony gamoń który ma problemy z laskami bo w ten sposób szukać seksu świadczy o twej ułomności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem supermenem więc jak dziecko to tylko ze mną :-D ... a tak poważniej to wszystko z Tobą ok ??? ... bo tak za bardzo to ja nie rozumiem anonsu , a jeszcze bardziej nie rozumiem odzewu Panów którzy są zainteresowani - tzn rozumiem bo prawdopodobnie pod przykrywką checi pomocy chodzi tu o seks tylko i wyłącznie z ich strony - ale jest też dobra strona tego anonsu - poprawiłaś mi humor :-) dziękuję :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to przecież prowokacja była i to wyjątkowo niskich lotów:)

Chociaż ciekawie byłoby to zobaczyć na własne oczy. Ona i on - gra o to kto będzie sprytniejszy. On który zapewne nie chciałby się wykazywać jako ojciec, a jedynie jako samiec. Czy ona, która chciałaby "odpowiedzialnego ojca", ale nie faceta (czyt: starczą wysokie alimenty).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może po prostu dziewczyna pomyślała, czas zostać mamą a Ci faceci, których zna nie nadają się na ojca? Bo sami są jak dzieci???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
I dlatego założyła wątek w którym nie podała żadnego kontaktu, w którym nie odpisuje i w którym podpisała się tak bardzo anonimowo jak to tylko możliwe;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc również ona była dzieckiem, gdy ich poznawała i z nimi spędzała czas, dlatego nie powinna mieć pretensji? Skoro sama z opóźnieniem przejrzała na oczy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
PS. mnie otaczają kobiety które myślą jak dzieci ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
PS2. Poza tym, jeżeli kobieta dostrzega potrzebę dorosłości dopiero w momencie chęci posiadania dziecka (skąd w ogóle taka nagła determinacja?), to nie świadczy to dobrze. Może to być (nie musi) interesowność, powierzchowność a nie potrzeba dorosłości. Presja otoczenia? Kompleksy? Lęk przed samotnością? Może koleżanki zrobiły sobie dzieci? Kto by chciał w tym uczestniczyć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty?:D
A 99% mężczyzn w naszych czasach uczestniczy czy tego chce czy nie:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie szukaj dziury w całym. W czym uczestniczyć - napisałem wyraźnie i kto chciał, zrozumiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przecież podałeś swoje walory i maila:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chcesz dziecko to zaplodnie chentnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziwne to twoje ogłoszenie. Może ty szukasz tylko kogoś kto by ci to dziecko zrobił bo mam wrażenie, że odezwał się w tobie silny instynkt macierzyński? Czy nie lepiej byłoby skorzystać z banku(chyba wiesz jakiego)?
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i instynkt się w niej odezwał ale po co ma ciągnąc swoich potencjalnych kandydatów za nos...przecież wiadomo o co w sumie kobiecie chodzi, więc powiedziała prosto z mostu, przynajmniej jest szczera:)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczera to by była jakby napisała "chce tylko zrobienia dziecka" a ona napisała ze chce odpowiedzialnego ojca, a wiadomo co to oznacza w naszej kulturze;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo tyle, że ma dosyć zabaw w kotka i myszkę i szuka czegoś na poważnie, swoim postem odrzuciła bandę debili szukających laski na jeden raz, więc uważam ze trafiła z tym postem:)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba czytamy inne słowa, dla mnie to właśnie szukanie frajera;)
Jej słowa odczytuje jako "szukam faceta na raz,który zrobi mi dziecko a potem ograniczy się do płacenia alimentów" ;)
Ona nic nie pisze o byciu z facetem, o związku czy miłości.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A kim wg Ciebie jest ojciec?? Bankiem spermy?? Bo ja inaczej postrzegam tą definicję.
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ojciec który nie jest mężem/partnerem jest alimenciarzem.

Nie okłamujmy się, teraz to szczyt mody. Kobieta odczuwa potrzebę posiadania dziecka, ale nowoczesna kobieta musi być kobietą wyzwoloną, samodzielną i nie ma w swoim życiu miejsca na związek. Ten wymaga pracy, kompromisów, pokory i uległości. Dziecko w naszej kulturze traktowane jest jak pies - trzeba je karmić, szkolić, a ono musi być posłuszne. Nie trzeba się z nim liczyć, ani się przed nim tłumaczyć. Dla nowoczesnej kobiety posiadanie samego dziecka i alimentów jest dużo bardziej praktyczne niż bycie z ojcem tego dziecka.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czego chce nowoczesny mężczyzna?
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie poznać Panią bez zobowiązań, że tak zacytuje temat sąsiedniego wątku.
Albo znaleźć żonę by móc szukać kochanki (bo jak wiadomo, nie mając żony nie można mieć kochanki).
Dokładnie to nie wiem, z mężczyznami mam mniejszy kontakt i jakoś nieszczególnie interesuje mnie ta płeć;)
Sam też zbyt nowoczesny nie jestem...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak więc nasuwa się jedno podsumowanie kobiety chcą tylko bachora z czysto egoistycznych pobudek i tylko niekiedy łaskawie pozostają z facetem na dłużej, a faceci nawet jak są z żoną to tylko dlatego aby mieć możliwość "zdobycia" kochanki ---urocza wizja współczesnego świata...

Kiedy ja się urodziłam...chyba zdecydowanie za późno (tak o kilkadziesiąt lat) jeżeli chodzi o moje wymagania :)
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
... nie wszystkich kobiet - mówimy o konkretnym poście konkretnej przyszłej mamy - Anty ma dużo racji - są dwie wizje - post dla żartu , i ku temu rozumowaniu się skłaniam - albo egoistyczna chęć bezmyślnego posiadania dziecka , tak jak chęć posiadania samochodu , domu , brylantów etc... a może .... partner przyszłej mamy nie może dać jej szczęścia w postaci dziecka - tu już się nie zagłebiam w etyczne aspekty - przynajmniej to jest jako - tako zrozumiałe...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to żart, to albo ja jestem sztywniak, albo ona ma bardzo wysublimowane poczucie humoru;)

Paulinko, albo za późno, albo za wcześnie... oby do 2012:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i ma bardzo ciekawe poczucie humoru, jednego jej nie brakuje z pewnością - odwagi!

Do 2012?? Czemu wszyscy tak bardzo się boją Euro w Polsce?? ;>
Świat się na tym nie skończy - zobaczycie :PP
Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc pisze z Gdańska- Oliwy
Nazywam sie Paweł mam 24 lata pracuje w zawodzie cukiernik
w styczniu / w lutym chcę otworzyc swoja mała piekarnie-cukiernie.
Zawsze marzyłem mniec dziecko ale trudno o dobra dziewczyne
Chciałbym sie jusz ustatkowac . Jestem opiekuńczy i troskliwy.
Zadbam o ciebie i o maleństwo którego sie spodziewasz.
czekam na kontakt z twojej strony bo na stronie nie ma umieszczonych do ciebie namiarów.
Niewiem czy to ogłosznie jest jeszcze aktualne ale jesli urodziłas jusz dziecko i wychowujesz je sama pomoge ci je wychować! Bardzo chciałbym cię poznać. mój numer tel.kom. 535555086 adres e-mail:
pzaleski1@op.pl oraz numer GG. 31777510. czekam na kontakt z twojej strony. Mieszkam i pracuje w Gdańsku. Pozdrawiam!1
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja chciałbym żebyś się jusz (już) nauczył czytać ze zrozumieniem. Autorka tego wątku wyraźnie napisała że szuka kandydata z którym chciałaby spłodzić dziecko a nie przyszywanego ojca dla dziecka już będącego w drodze. Że jusz (już) nie wspomnę o podstawach ortografii.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Paweł cy ty naprawdę taki durny jesteś czy to tylko taki lep na muchy?????????? Ona sie nie spodziewa ona szuka spermo dawcy i alimenciarza.I nie licz na to że to dobre dziewczę . "Dobre" w sensie psychologicznym nie sexualnym. hi hi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw idź się leczyć, a potem do szkoły nauczyć się pisać, a nie płodzić dzieci.. Chcesz zrobić dziecku krzywdę, aby było tak głupie jak Ty??
Litości.. Takich ludzi to tylko na odstrzał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZESC TOBIE MAM 43LATA JESTEM PO ROZWODZIE NIE MOGE MIEC SWOICH DZIECI MIESZKAM W HAMBURGU 22LATA I TCZEWIE JESTEM ZAINTERESOWANY CZY KOGOS JUZ POZNALAS PROSZE ODPISZ NA MEIL /piotrhamburg@op.pl/ piotr z HAMBURGA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotruś, ona szuka kogoś z kim będzie mogła mieć dziecko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJ ILE MASZ MASZ LAT JA 40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
post sprzed 2 lat a ludzie tu sie reklamuja jak na bazarze!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koleś nie ludzie tylko faceci :))))))))))00
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
wow to nowość ,napisz szukam faceta co mnie przeleci ,szybciej ci pójdzie . A dziecko cóż może przy okazji przez przypadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
WITAM.
Jestem Sławek i również od pewnego czasu chcę założyć rodzinę. Niestety do tej pory nie układało mi się w tej dziedzinie. Mieszkam w Gdyni. Jak masz ochotę pogadać to napisz: slawekkro@wp.pl lub gg412907 -będę uchwytny wieczorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jak maszochote sie spotkac i poznac to moj numer 505552302
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spóźniliście się o jakieś cztery lata. Ale podobno lepiej późno niż wcale.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może przez 4 lata nie znalazła i nadal szuka :D
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli nawet to już nie tu. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja moge byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc jestem zainteresowany i to bardzo jestem z Koszalina kawaler lat 37 chcę miec dziecko jak najszybciej nawet na pierwszym spotkaniu proszę wyslac fotki na mariuszdul@onet.pl odesle 505-279-263 szukam poważnego związku mariusz czekam na odp pilnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...jestem zainteresowany i to bardzo jestem z Koszalina kawaler lat 37 chcę miec dziecko jak najszybciej nawet na pierwszym spotkaniu..."

Cóż za desperacja. Że już nie wspomnę o kilku latach, które upłynęły od założenia wątku.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może podbiję wątek
Jestem z Gdyni, mam 34 lata, wesoła, sympatyczna szatynka
Mam dzieci
Czy jest jakiś odważny Pan do stałego związku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kasandro czy twoje ogloszenie jest na powaznie?Jesli tak chcialbym cie bliezej poznac.Mam 39 lat jedno i pochodze z Torunia ale w chwili obecniej mieszkam i pracuje za granica.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robsonie, czy odpowiedz jest aktualna ?
Pozdrowienia ~fajnamama
Witajcie czytelnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i ja się podepnę. 33 letnia przyszła mama w 6 miesiącu ciąży szuka kochającego partnera i troskliwego taty dla swojej córeczki.

Ps. Pozdrowienia Kassandra, spotkałyśmy się w innym wątku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tata jest nie fajny czy anonimowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co, jesteś zainteresowany? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardziej zaciekawiony ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, tak, jesteś BARDZO ciekawski..., jak zawsze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
skoro mama była fajna to chyba ciekawe co się stało w 6 m-cy czyż nie ? chyba że wiesz ?

po drugie co jeżeli jednak okaże się iż to chłopak , a nie dziewczynka bo się ptaszek schował na usg ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, wyobraź sobie, że nie wszystko wiem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogłoszenie raczej dla żartu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogłoszenie raczej dla żartu,w tonie wcześniejszych, ale fakt tata jest nie fajny. Wybrał karierę w korporacji i zostawił nas ( po 7 latach) w 5 miesiącu, bo będziemy go ograniczać :(.

Jeśli się okaże że to chłopczyk, cóż tak samo bedziemy go kochać. Może tylko będzie miał mniej fartowny start, bo większość wyprawki jest różowa :P. Ale ja tam jestem za Gender ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie potrafiłaś go zatrzymać i teraz szloch
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurde niezły sposób na hurtowe zebranie danych osobowych. Ludzie sami podają swoje nr kom i maile, no nie wierzę! Też muszę kiedyś tak spróbować. :-D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masiakra... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżby selekcja negatywna?
odrzuciłbym wszystkich, którzy odpowiedzieli
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej napisz do mnie. Poznajmy sie . 669701041
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej nadal szukaz faceta do zwiazku odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witaj kochanie tu slawek samotna blondi czy szatynka szukasz na stale narzyczonego i ojca dla dziecka mam 37 ja kawaler chce byc ojcem i mezem moj numer 609 460 581 ja polkowice mam zawod i hobby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zdecydowany wspólnie z Toba wychowac dziecko. Bardzo pragne mieć dziecko, ale jestem bezpłodny i szukam kobiety w ciąży lub planująca miec dziecko. Pozdrawia Janek e-mail; zdzin.pavel@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! to rozumiem - taka miłość , nie ważne czy młoda czy stara , gruba ,brzydka lub modelka , czy bez zęba na przedzie ważne że chce dziecko wychowywać razem . Kiedy ślub ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj skad jesteś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc super jest zainteresowany ta oferta prosze o kontrakt zadzwonie napisz esa Mariusz 532165951
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz fejsa może albo zdjęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli szukasz kogoś poważnego w celu zalozenia związku,rodziny to napisz. 502546803
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie ja trafiłem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chętnie zrobie bahora i ucieknę, mam już 15 dzieciorobów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieciorób to ten co dzieci robi;)
Ojj zaczną robić bazę DNA, to za dwie dekady jakieś archiwum X Cię dopadnie i ściągnie alimenty z odsetkami:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej witaj 26 lat odpowiedzialny niepijacy emqil mojafirma91@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie czytałem całego wątku ale czy ta Panna szukała faceta który będzie miał z nią dziecko czy też dziecko było już w drodze i szukała gościa który będzie na nie łożył. Moje pytanie to gdzie mieszka mama i jakiego koloru jest dziecko? A jeżeli ktoś tylko szuka przez forum plemników to tylko pogratulować inteligencji.
P.s Wątek założony 8 lat temu a desperaci wciąż piszą myśląc że załapią się na darmowe dmuchanie. Jeszcze te Janusze co wpisują swoje nr.tel. Jak to czytam to mi ręce opadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panowie czytajcie pewnie to dziecko juz dorosło bo ten wątek jest sprzed 8 lat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej się nie narodziło:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"P.s Wątek założony 8 lat temu a desperaci wciąż piszą myśląc że załapią się na darmowe dmuchanie. Jeszcze te Janusze co wpisują swoje nr.tel. Jak to czytam to mi ręce opadają."
Siła reklamy. Raz że składają swoją ofertę. Dwa, kontakt zostaje tu na zawsze. Trzy, gdzie wyczytałeś że autorem jest kobieta? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Inaczej mówiąc,szukam mężczyzny,który chciałby mieć ze mną dziecko!"

To zdanie założycielki wątku sugeruje że to jednak kobieta. Ale tylko sugeruje. Pewności nie daje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie, temat z dawnych czasów, nie mniej znów wyskoczył. Ku pamięci innych dziewczyn co mogą wpaść na podobny pomysł. Generalnie stwierdzenie ze się szuka ojca dla dziecka jest mocno odpychające. Sugeruje bowiem że autorka ma instrumentalne podejście do partnera i relacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocno odpychające dla tych, co tego nie chcą. Znam dwóch, co w związku bardziej im zależy na potomstwie niż żonie.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapewne. Ale też wieje od nich toksynami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, po prostu kierują się innymi wartościami.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jestem zainteresowany bardzo podaj numer to porozmawiamy mój numer to 517369173
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale dziecko ma dziś 9 lat :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech ma i 30, on chyba nie dzieckiem jest zainteresowany.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś liczy na aktualność pierwszego wpisu po 9 latach to musi być w nie złej desperacji ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, nie chcę być hejterką, czy coś, ale tutaj raczej porządnego mężczyzny nie znajdziesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do jednego sprawdziłaś?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to a anty to co!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pitolę:-)większość tu myśli dołem a nie góra :-(masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mózg służy by przetrwać, co dla istot śmiertelnych oznacza przekazanie materiału genetycznego.
Zważywszy, że jesteśmy prawdopodobnie jedynym gatunkiem, który uprawia seks dla przyjemności dbając o nie przekazanie materiału genetycznego, mózg jest elementem negatywnym w tym równaniu.
Dla ludzkości, naszej kultury, wartości i Polski lepiej jest, gdy myślimy więcej dołem niż górą.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej odezwij się pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 9 latach na pewno to zrobi :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka kawaler mam 37 lat niebieskie oczy i lubię gotować i lubię wieczorne spacery i wycieczki i masaże robić i itd i mam wzrost 197.5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój numer telefonu 796050983 Arek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka odpisuje ci na ogłoszenie czy jest aktualne pozdrawiam Arek 796050983 mój numer telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj samotna kobieta chcesz być mamą i żona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hit, po 10 latach to kobiecina może mieć już tych dzieci kilkoro :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

Mam 39 lat i bardzo chciałbym zostać ojcem.Obecnie mieszkam w Poznaniu ,ale mogę sie przeprowaszić ponieważ mam wolny zawód.Jestem w bardzo dobrej sytuacji finansowej i jestem bardzo odpowiedzialny.Lubie zwierzęta i sam mam kota.Pomagam w fundacji w Poznaniu.

Pracuje w morzu w systemie zmianowym 6 tyg morze i 6 tyg dom.

Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.

Pozdrawiam 

Łukasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chatę masz? Bo szukam Pana z domem :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część mam na imię jestem z Gdańska napisz pomogę ci mój numer telefonu 729928036
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hey. jestem mao z pekinu/sopotu. za miesiac bede w sopot. jestem nieduzy - wszedzie, ale konto mam grube. . bedziesz zadowolona. odpisz "tak" to zostawie numer do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

do góry