Widok

szukam pilnie Fachowca od cekolowania, przedpokój 20m2 gdynia centrum

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam.
Powyżej jak w tytule, dodam iż zależy mi na czasie, najlepiej jeszcze w lipcu. Podaję kontakt ania3m@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić fachowców, których już polecałam na tym forum. Szczegóły dostępne są na www.solidnarobota.pl

Robili nam remont całego mieszkania, łącznie z cekolowaniem i malowaniem ścian. Mieszkamy w kamienicy, która jest już zabytkiem, zaproponowali więc nam położenie siatki na ściany, dzięki temu nie widać na nich pęknięć. Obok nas przejeżdżają kolejki, tramwaje i autobusy, wszystko więc "chodzi", i póki co pęknięć nie widać, a remont był robiony niecały rok temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę zadzwonić do Pana Krzysztofa z firmy filip-Bud z tego co wiem ma wolne terminy. 790-344-014 strona internetowa www.filipbud.dzs.pl Naprawde polecam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, z chęcią się za to zabiorę ponieważ mam teraz zastój i szukam jakiejś robótki. Mogę już od poniedziałku 20 lipca.
Cena robocizny to około 23zł za metr na gotowo.


kont. 508672352
pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i maile. Fachowiec już znaleziony i już "działa". Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry