Widok

szukam przyjaciela

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
szukam przyjaciela, ale osoby takiej z ktorej mozna konie krasc.. z ktora zawsze mozna porozmawiac, zwierzyc sie.. a nawet i pomilczec. szukam bratniej duszy, poniewaz okazuje sie, ze przydalby mi sie ktos kto bylby w stanie troche sie zainteresowac druga osoba, ale w sensie emocjonalnym, a nie tylko erotycznym. seks jest wazny w zyciu, ale nie jest najwazniejszy, sa wartosci wyzsze, a seks powinien byc tylko dopelnieniem calosci... moje gg 39693458
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Adamie, a Ty oceniając tak wszystkich z góry uważasz się w dalszym ciągu za kogoś lepszego?

Te same słowa, wnioski, argumenty i na tym koniec?
Czas mija, a Ty stoisz w miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adamie, to Ty przeczytaj co napisałam. Odklej się od internetu, przestaniesz się napotykać na takie przypadki. Już Ci zwróciłam, że to o czym piszesz są bardzo marginalne przypadki, forum ma to do siebie, że często skupia takich ludzi w jednym miejscu.

Natomiast jeśli łaskawie odkleisz się od komputera i pójdziesz tam gdzie przebywają Twoi rówieśnicy to zapewne zobaczysz, że to są inteligentni NORMALNI ludzie.

Może z Tobą jest coś nie tak, skoro tego nie dostrzegasz??? Ciągle marudzisz, narzekasz? Kto by chciał z kimś takim się przyjaźnić? Ja absolutnie nie.

Sprawa kolejna. Powtarzasz się jak zdarta płyta o tych pieniądzach. A sam poszukujesz kobiety nawet w wieku 30 +. To przepraszam, wychodzi na to, że Ty oczekujesz "sponsoringu". Bo skoro Ty nie masz pieniędzy, to co zamierzasz robić z taką Panią??? Ona będzie CIę zapraszać na kawę? Na obiady? Będzie użyczać mieszkania na schadzki?

Zresztą już nawet frazes związek na stałe też zobowiązuje. Jaka kobieta, będzie chciała zakładać rodzinę z kimś kto nie jest w stanie jej utrzymać. Fajnie i pięknie będzie dopóki i zarabiać będzie ona...a co jak pojawią się dzieci? To właśnie wtedy spoczywa na barkach mężczyzny trud utrzymania rodziny.

Sprawa pieniędzy jest w życiu bardzo ważna. Nie da się do śmierci "spacerować" i udawać, że pieniądze szczęścia nie dają.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to się właśnie nazywa obiema nogami stać mocno na ziemi.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w końcu jasno i konkretnie powiedziane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry