Widok

szukam przyjazni, reszta przyjdzie z czasem

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
mam 40 lat, jestem po wypadku samochodowym który miałem w wieku 9 lat, 4 lata jezdziłem na wózku inwalidzkim. na dzien dzisiejszy doskwiera mi samotnosc, moze cos ktos poradzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki związek ma wypadek sprzed 30+ lat z twoją obecną samotnością?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakis napewno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotność i brak kontaktu z innymi to problem wielu ludzi. Dzisiaj niepostrzeżenie izolujemy się od siebie. Każdy zapatrzony w laptopy ,smartfony itp. Co raz mniej ze sobą rozmawiamy . Natomiast zawrzeć dzisiaj przygodną znajomość choćby tylko do samego towarzystwa ,spędzenia wolnego czasu razem, aby porozmawiać o tym i owym to już zaczyna graniczyć z cudem . A co będzie za paręnaście lat ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie mieszkasz ? Jaki masz problem z kontaktami. Czy wychodzisz lub wyjeżdżasz na wózku z domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytanie ze zrozumieniem to jednak ciężka sprawa , na wózku jeździł 4 lata (do 13 roku życia) teraz ma 40 ! Taka trauma z dzieciństwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie popisze z toba spotkanie@vip.onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć :) masz ochotę popisać może poznać. Mam 43 lata. Mój meil : m.rumianek353@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry