Widok

szukam salonu w Gdyni, (najlepiej w centrum), gdzie można zrobić ładne pazokcie

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Witam.
Poszukuję dobrej sprawdzonej stylistki, pracującej w salonie, która dobrze potrafi zrobić paznokcie żelowe. Chodzi mi o to, aby były cienkie i wyglądały dość naturalnie. Cena nie ma większego znaczenia, liczy się estetyka i trwałość.
Dodam iż kilka razy miałam już wcześniej robione, ale poza Trójmiastem a teraz muszę znaleźć tutaj kogoś.Proszę aby jesli ktoś zna takie salony,najlepiej w centrum Gdyni wpisały lub przesłały mi namiary.
Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam sunnails komentarz klientek jej : http://forum.gazeta.pl/forum/w,57,83875424,,paznokcie_zelowe.html?v=2
Dziewczyna w Gdyni na Chyloni robi tanio i ładnie podobno czytałam o niej też są jej zdjęcia poszukaj paznokcie Chylonia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a a i owszem siebie polecam...:)
moe prace można zobaczyc na moich stronach i w pismach Branożowych typu paznokcie i Akademia paznokcia..
Ślicznotka mówie ci nie ośmieszaj się już! dobra jesteś specjalnie poleciłaś kogoś innego...żeby nie było wiadomo ,że to TY ale sie usmiałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komentarz CHOREJ konkurencji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no mąż chyba nie sprawdził to się sama zalogowałam juz widzisz że paznokci nie robię? już sama nie wymyślaj sobie kto wypisuje te komentarze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisz pisz pisz...................PISZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na temat paznokci z Gdyni p Kaja robi ładnie z Chyloni namiar do niej : kulig.karolina@gmail.com
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
robisz mi czystą reklamę a nie aktyleklame...
Nie ważne Co mówią ważne ,że mówią...uwielbiam być w centrum uwagi:) a resztę nich oceni społeczność:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i miło Cię poznać:) barrrdzo miło. dobrej nocki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no :] dobranoc dobranoc :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
basscosmetic czy jakos tak drogo dosc ale piekne robia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry