Odpowiadasz na:

szukam znajomych

Witam,
lato idzie, ladne dni a ja rozgladam sie wokol i jakos pusto sie zrobilo wsrod znajomych. Wiec mysle sobie, ze moze tutaj na trojmiejskim forum znajde ludzi ktorzy zabiora mnie na... rozwiń

Witam,
lato idzie, ladne dni a ja rozgladam sie wokol i jakos pusto sie zrobilo wsrod znajomych. Wiec mysle sobie, ze moze tutaj na trojmiejskim forum znajde ludzi ktorzy zabiora mnie na spacer, do kina, na impreze, na rower itd.
Jesli masz 25 i wiecej lat, cenisz podstawowe wartosci, uczciwosc, prawdomownosc i moze nawet jestes wierzacy :-) a do tego masz ochote poznac i wlaczyc do grona swoich znajomych fajna, mila i normalna dziewczyne to napisz. Bedzie mi super milo!!! Cieplutko pozdrawiam.

zobacz wątek
21 lat temu
Mala Mi

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry