Widok

szukanie administratora

Proszę polecić mi administratora,który poważnie traktuje wspólnoty
mieszkaniowe w Gdyni.,a nie olewa totalnie i tylko bierze kasę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tacy już wygineli :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry