Widok

szukanie naiwnych wspólnot

firma makabryczna , obsługa -niedbalstwo i totalna ignorancja, serwis -nieporozumienie- księgowość tu są dopiero kwiatki, wierzytelności- ściągalność bliska "0"- i to nie tylko windykacja , negocjowanie czegokolwiek- brak.Za to namawianie na inwestycje nie zawsze potrzebne na poziomie wręcz namolnym.Firma na stronie chwali się obsługą Różany Stok 3 , A STAMTĄD WYLECIAŁA Z HUKIEM 2 LATA TEMU, i to nie tylko z nr 3 ale ze wszystkich 1,3,5,7,- kolejne potwierdzenie wiarygodności.Ale najzabawniejsza jest autoreklama w opiniach na tej stronie ...średnia ocen 6,0 ...chyba wybory na Białorusi są bardziej miarodajne niż ta samoocena wystawiona sobie jako niby zadowolony klient , no cóż Święty Mikołaj też niby istnieje , ale tylko w wyobraźni dzieci i tak samo jest z klientem zadowolonym Erty.Odnośnie innej opinii dotyczącej arogancji właściciela Rafała to niestety potwierdzam.Zaczynał jako skromny,ambitny i o dziwo miły człowiek , ale poczuł się pewnie i teraz potrafi być bardzo niemiły i nieprawdą operujący w sposób mistrzowski.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
opłaty: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mieszkańcem Różanego Stoku 1 i nadal u mnie administruje ERTA, z której jestem zadowolony. Proszę o przedstawianie rzetelnych informacji. Różany Stok 5 nigdy nie był przez nich administrowany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry