Pierwszy raz korzystałam z usług tego warsztatu. Może i warsztat wygląda niepozornie ale obsługa jest naprawdę fachowa. Mój rower był na prawdę w opłakanym stanie, a Panowie sprawnie doprowadzili go do ładu. Cena też mnie zaskoczyła, przy takiej ilości rzeczy do zrobienia spodziewałam się co najmniej o połowę wyższej ceny. Serdecznie polecam!