Widok

szytki

kto jeżdzi na szosowych szytkach?
Podobno są szytki na zwykłą obręcz nieklejone, potrzebny do nich specjalny adapter czy posiadają próg do mocowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Szytki są jeszcze w sprzedaży."
:))))
hehe
Wszyscy zawodowcy i bardziej zawodniczo nastawieni amatorzy jeżdżą na wyścigach na szytkach. najlepsze szytki są duuuużo droższe i duuużo lepsze niż opony z dętkami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Szytki są jeszcze w sprzedaży." eee tam, na szytkach za komuny sie jeździło, jak była bieda. Tera żadna szanująca się firma i żaden dobry kolarz nie produkują i nie używają szytek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry