kto jeżdzi na szosowych szytkach?
Podobno są szytki na zwykłą obręcz nieklejone, potrzebny do nich specjalny adapter czy posiadają próg do mocowania?
00
~oko
80.52.158.*
(15 lat temu) 26 września 2010 o 16:48
"Szytki są jeszcze w sprzedaży."
:))))
hehe
Wszyscy zawodowcy i bardziej zawodniczo nastawieni amatorzy jeżdżą na wyścigach na szytkach. najlepsze szytki są duuuużo droższe i duuużo lepsze niż opony z dętkami.
"Szytki są jeszcze w sprzedaży." eee tam, na szytkach za komuny sie jeździło, jak była bieda. Tera żadna szanująca się firma i żaden dobry kolarz nie produkują i nie używają szytek.