Widok

taki komplement usłyszałam: "męski sposób prowadzenia samochodu"

zdałam za pierwszym razem!!!!!!! szok sama nie mogłam w to uwierzyć, zawsze uważałam, że to nie dla mnie, ale dzięki mojemu istruktorowi KRZYSIOWI KUNKEL nabrałam wiary w siebie, nauczył mnie jeżdzić po mistrzowsku, EGZAMINTOR był pełen podziwu dla moich umiejetności, usłyszałam od Niego wiele superlatyw a najpiekniejsze było stwierdzenie "męski sposób prowadzenia samochodu" co jeszcze bardziej mnie podkręciło. Jeśli chodzi o "mojego" instruktora, którego serdecznie pozdrawiam to powiem tyle: przede wszystkim indywidualne podejście do kursanta, profesjonalizm, dobrze wiedział z czym mam problem i jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, perfekcyjna znajomośc topografii Gdyni, punktualny zawsze ostatni przyjezdza a pierwszy odjezdza, bardzo opanowany, ze stoickim spokojem zwracał mi uwagę na popełniane idiotyczne wręcz błedy, dokładny chciałby aby wszystko na drodze było wykonane idealnie, miły, usmiechnięty, bardzo kulturalny, inteligentny, nigdy nie jechaliśmy w grobowej ciszy zawsze znaleźliśmy temat do rozmowy. DZIĘKUJĘ KRZYSIOWI ZA WSZYSTKO bedę teskniła za tymi godzinami w punciaku !!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy serdecznie Pani Elu, do zobaczenia na drodze,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry