Widok

takiego dziadostwa w całym Gdańsku nie widziałem

20.05 oddałem spodnie garniturowe do czyszczenia (22,99zł) + apretura (9,99zł)
Spodnie odebrałem 21.05 późnym wieczorem. Popowrocie do domu o godzinie 20.40 okazało się że są w kilku miejscach pobrudzone jakąś fioletową/różową substancją. Gdyby nie to że spodnie potrzebne były mi na nastepny dzień rano dokonałbym reklamacji, a tak musiałem improwizować samemu z czyszczeniem.
Nie wiem czy jest to wina niekompetencji pracownika czy sprzętu czyszczącego, ale nie pierwszy raz zdaża się beznadziejnie wyczyszczone ubranie w tym lokalu (wcześniej marynarka i krawat taty także pozostawiały wiele do życzenia co do jakości wyczyszczenia).
zamówienie numer 582.
Straciliście właśnie 4 dorosłych klientów, wszystkim będę odradzał waszą firmę.
Moja ocena
EBS kategoria: Pralnie
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne... jeśli nie pierwszy raz się to zdarza, to po kiego groma ciągle tam oddajesz ubrania???
Krawat, marynarka, spodnie...
Ja nie narzekam, obsługa miła, potrafi doradzić, płaszcz czysty, pachnący i do tego w ekspresowym tempie.
Paweł... zdarza się - piszemy przez RZ (wymienia się na dar), zanim coś napiszesz, zerknij do słownika...
Łatwo kogoś obrazić, ale czy warto...?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja potwierdzam, że obsługa niekompetentna. Planowałam miesiąc temu oddać suknię ślubną do czyszczenia - Pani chętnie by ją przyjęła, jednak ja miałam wątpliwości co do kompetencji tej Pani. Poszłam do innych pralni i uzyskałam informację, że pranie mojej sukni wiąże się z dużym ryzykiem, bo na 99% odpadną zdobienia, które były klejone. Tylko dzięki własnej intuicji nie została zniszczona moja sukienka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry