Widok

tanie książki ulica partyzantów gdańsk

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie. Czy wie ktoś z Was czy ta księgarnia jeszcze tam jest? Był ktoś z Was tam? Dokladniej chodzi mi o zakup książek Agathy Christie. Może macie jakieś informacje na ten temat ;) bardzo proszę o info. Mieszkam w Gdyni i nie chce jechać do Wrzeszcza w ciemno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martewka polecam Ci serwis http://exlibri.pl/

I mój małżonek ma na sprzedaż albo wymianę : Rendez-vous ze śmiercią oraz Karaibska tajemnica .
Jakbys była zainteresowana, to pisz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bombelkowa - na razie dziękuje, szukałam akurat innych tytułów. Ale na stronę na pewno zajrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Księgarnia jest na pewno a czy są takie książki jakie chcesz to mogę się przejśc w piątek i Ci napiszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyś miała czas byłoby świetnie..;) chciałabym wiedzieć czy są i w jakich cenach. Z góry dzięki ;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jakieś konkretne tytuły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie czy jest mały wybór (1-3 tytuły) czy duży (więcej).;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tak jak obiecałam :-) Książek sporo ok 12 naliczyłam, może jest ich więcej, ale byłam z moją małą córcią i nie miałam jak się na ten stojak zagłębic. Ceny 10 zł za szt. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Ci dziękuje! ;) muszę tam jechac.10 zł to bardzo tanio. właśnie tego szukałam. Gdybys kiedyś potrzebowała jakiejś informacji o sklepach w Gdyni, to pisz.;) pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę :-) i polecam się na przyszłośc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porównaj sobie ceny z Livro. Nie ma opcji, żeby mieli taniej stacjonarnie.
Sprawdź dowolną pozycję. Zazwyczaj kiedy sprawdzam ceny stacjonarnie, to wychodzi, że płaciłam nawet 20-30 zł mniej za książkę.
Takie bywają różnice, poważnie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

do góry