Widok

taśmowo....

Jedzenie smaczne. Pizza faktycznie baaaardzo cienka. Natomiast panie z obsługi to masakra. Szczerze mówiąc paskudnie się zachowują. Chyba pracują tam za karę.
Moja ocena
Maxx Pizza kategoria: Pizzerie
obsługa: 1
 
menu: 6
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do pań zgadzam się w stu procentach - mega niesympatyczne. Rozumiem, że mają dużo pracy, ale nie unośmy się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
naprawdę tak bardzo ważna jest dla Ciebie obsługa?
Przecież wracamy tam bo jest tam naprawdę smaczne jedzenie w dużych porcjach! Jestem stałą klientką i mam w du...ie czy kasjerka będzie miła;
Przychodzę tam co tydzień zjeść z mężem pyszny obiad a atmosferę robi wystrój tej uroczej knajpki a nie kasjerko-kelnerka którą widzimy przez kilkanaście sekund przy płaceniu rachunku i potem przez chwilkę jak podaje jedzenie Ona z nami nie siedzi i nie musimy na nią patrzeć wcale. A fakt że często trzeba zaczekać na wolny stolik świadczy o tym że ta knajpa ma wzięcie i dużo ludzi się na tym poznało spróbuj się tam wbić na obiad w porze obiadowej między 14.00 a 16.30 nie ma wolnych stolików. Ludzie robią tam rezerwacje żeby zjeść w porze obiadowej i to niezależnie od dnia tygodnia. Kiedyś miałam okienko w pracy a mąż miał urlop i wyskoczyliśmy tam na obiad dość wcześnie koło drugiej i ku naszemu zdziwieniu nie było miejsca wolnego musieliśmy zaczekać 15 minut!
Nie warto skreślać dobrej knajpy za tak nieistotny szczegół w momencie kiedy jest tak mało miejsc z dobrym jedzeniem w dobrej cenie Ja nie znam lepszego lokalu a próbowałam naprawdę sporo dań m.in. z różnych sieciówek w Gdańsku i na pewno wolę Maxxa od np. Sphinksa który zszedł na dziady, dania zmniejszył a ceny podniósł a wszystko straciło dawny smak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
walcie się miło to w kościele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry