Widok

technik usług kosmetycznych

nie polecam tej szkoły, ciągła zmiana planu, zajęcia odbywają sie co tydz a nie co 2 tyg, nauczyciel od dermatologi to kompetny idiota, umie stawiać tylko 1 i 2 i mówić jakie my to głupie a on mądry, jezeli chodzi o pracownie to raz cos pokaze i macie wykonujcie, wiecej nie pokjaze, mogłabym dalej tak wymieniac ale juz mi sie nie chce , po prostu nie polecam i tyle, kompletne dno
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie szkoła ciebie tez nie poleca...
uwielbiam czytać idiotyczne oceny leniwych kosmetyczek!
Byłam raz u kosmetyczki po tej szkole, znała się na dermatologii, odmówiła zabiegu i kazała iść do dermatologa. To było wczesne stadium czyraka. Dziś jestem wyleczona. Ktoś ją dobrze nauczył, w innych zakładach nawet nikt się mojej skórze nie przyjrzał. A wam się zdaje, że wam się należy bo chcecie być kosmetyczkami.
Uczyć się!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyna napisala, ze przy zabiegach nie powtarzają a tu o praktyke chodzi. potem pojdziesz do takiej kosmetyczki a ona wykona ci zabieg jak jej sie wydaje ze powinna go zrobic. mylisz pojecia albo czytac nie umiesz, powtórz czytanie ze zrozumieniem i wypowiadaj się wówcZas jak już chcesz kazac komus sie za nauke brac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
następna idiotka!
No, napisała, że przy zabiegach nie powtarzają. A ja tam chodzę i jakoś wszystko powtarzamy kilkakrotnie.
Pisała o "idiocie" od dermatologi.
Sama się naucz czytać ze zrozumieniem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chodzę do tej szkoły i zapewniam, że żaden facet nie uczy pracowni.
Frustratów jednak nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne... Moja koleżanka chodzi tam do szkoły jest zadowolona ba, konczy praktyki w salonie i dostała propozycje pracy, także jednak czegoś jej nauczyli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry