Widok

ten serwis to tragedia,najgorszy horror

mialem stluczke w lipcu,prosilem o jak najszybsza wycene gdyz jestem z debicy a to kawal drogi , panowie tak sie pospieszyli ze po miesiacu wycenili i to tak ze ubezpieczyciel uznal szkode calkowita gdyz naprawa przekraczala 75%wartosci pojazdu ktory na dzien wypadku wynosil 44000 a do zrobienia byla naprawa zawieszenia przod . zero lakierowania!! ludzie ktorzy tam pracuja zachowuja sie tak zeby z tamtad uciekac a nie zostac albo cos kupic. ja rozbitka sprzedalem kupilem nowe auto ale nie wtym serwisie a gdyby mnie obsluzyli normalnie bez fajerwerkow kupil bym u nich.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja byłem w podobnej sytuacji, i obsłużyli mnie bardzo szybko i sprawnie. Wytłumaczyli też, że czasami blokują ich długotrwałe działania ubezpieczalni, od nich nie zależne. Nie ma się co dziwić jezeli nie ma decyzji ubezpieczyciela, to przecież nie mogą podjąć usługi. Bardzo fajne chłopaki, tylko trzeba umieć porozmawiać, bo mają tyle aut na warsztacie, ze nie ma nawet jak przejsć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
potwierdzam, że ten serwis to tragedia i nie mówię tutaj o obsłudze, tylko o "mistrzu warsztatu", który wymienił mi dobrą część na nową, bez sensu. Pozbyłem się 5.000zł a problem pozostał. Więcej, poinformowano mnie, że nie potrafią zlokalizować przyczyny drgań podczas jazdy i nie podejmją się dalszej naprawy.
Mercedesa naprawiłem w serwisie Pegueota, mechanik po jednej próbnej jeździe zlokalizował przyczynę. Farsa jakaś a raczej tragifarsa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry