Widok

termika - czy ktoś z Was pracował?

Cześć, czy może ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy w Termice? widziałem wiele negatywnych opinii necie, a w poniedziałek mam rozmowę i szczerze zastanawiam się czy w ogóle jest sens?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro widziałeś sporo negatywnych opinii w necie to czego spodziewasz się tutaj, że przyjdzie rzesza zadowolonych pracowników i opisze jaka to fantastyczna firma ku twojej uciesze żebyś mógł pójść na rozmowę ze spokojnym sumieniem? Przecież opinie z Trójmiasta to nie to samo co opinie w necie, nety kłamią a Trójmiasto to najprawdziwsze źródło informacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I po co ten sarkazm Januszu? Może wypowie się ktoś kto obecnie tam pracuje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież się wypowiedzieli, sam to napisałeś, ale ty przylazłeś tutaj zasięgnąć opinii która cię usatysfakcjonuje, czyż nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

twoje wypociny nie są wypowiedzią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mojego doświadczenia wynika że rzeczywistość w takich firmach jest jeszcze gorsza niż opinie. Wbrew pozorom Internet nie jest anonimowy i wszyscy o tym doskonale wiedzą stąd opinie w Internecie są w większości naprawdę bardzo, bardzo powściągliwe i nie opisują detali. Czasami negatywne opinie generuje tylko jeden albo dwa działy firmy. Jeśli jest to duża firma a zarzuty nie padają pod adresem kierownictwa warto na taką rozmowę iść ale zachować daleko posuniętą ostrożność. Jeśli pracownicy narzekają na szefów -właścicieli to do takiej firmy nie ma nawet za bardzo po co iść...
Jeśli uważasz że szkoda czasu to zadzwoń i odwołaj spotkanie bez podania przyczyny, albo zapytaj się o wstępne warunki zatrudnienia a jak nie będą skłonni ich podać to znaczy że nie macie po co się spotykać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry