Też byłam na kursie z księgowości. Trzeba dodać, że na zajęcia umawiała mnie pani z eurofunduszu a kurs odbywał się w innej firmie bo w Eur w Pruszczu. Tak wiec ocena dotyczy w sumie obu firm. Co do pań z eurofunduszu to nie mam zastrzezen ale musiałam spedzić dużo czasu na rozmowie na czym to polega. Mają rózne kursy i w niektorych są koszty dojazdu i noclegu a w innych nie. Po wielu roznych konsultacjach zawodowych zresztą całkiem fajnych wysłali mnie na własciwy kurs. Ponieważ już miałam trochę pojecia o ksiegowości to przy niektórych tematach się nudziłam ale też jednak dużo nowego się dowiedziałam. Można powiedzieć że poziom kursantów jest bardzo różny i to jest pewna wada. Z rozliczaniem się zero problemu, zresztą wszyscy w grupie mieli wszystko na czas więc tu super. Trochę słabo że musiałam raczej kontaktować się z eurofunduszem bo w Pruszczu tylko szkolenie i tam nie mogłam nic załatwić, dokumenty też wolałam wozić sama do Gdańsk i miałam wtedy wszystko szybciej. Aha, jedzenie faktycznie takie barowe, przywożone, nic szczególnego - nie nastawiajcie się tu na cuda ale w sumie nie to było najważniejsze.
Ogólnie ja polecam