trafilem do P. Dr J.Cichego z kontyzja kolana(obrzek-jak sie okazalo krew w kolanie i niemoznosc pelnego zginania kolana).doktor w pierwszym zdaniu zapytal"kiedy i jak sie to stalo?".odp.ze podczas gry w pilke ale nie jest to wynik ani upadku czy tez stłuczenia ani"zle postawionej nogi".odp ze nie odczuwam bolu podczas chodzenia(utykania)i ze opuchlizna sie nie powieksza.dr w drugim zdaniu kazal mi sie polozyc i pobral krew z kolana.trzeci zdanie to"4 tyg.w gipsie(od kostki po biodro)a pozniej sie zobaczy".na nic nie zdaly sie moje prozby o przeprowadzeniu badan(zdjecie,usg,rezonans a nawet nie raczy sprawdzic zakresu ruchliwosci stawu ani miejsca w ktorym odczowalem bol podczas zginania)!!!na moje sugestie aby zastapic gips inna(mniej uciazliwa)forma stabilizacji(np.stabilizatorem ortopedycznym)odpowiedzial tylko:"jak panu nie pasuje moze pan zaplacic160zl za gips lekki(w tworzywa sztucznego)".Pojechalem do domu po gotowke,na szczesci gdy uzyskalem odpowiednia kwote bylo juz za pozno aby znow jechac do przychodni.na zajutrz kolano nie bolalo a opuchlizna zniknela.gdy poszedlem do innego Dr stwierdzil tylko pekniecie naczynnka krwionosnego w kolanie!po2dniach kolano