Widok

topole przy Alfie

komu przeszkadzaly topole rosnace od strony ul. Krynickiej przy alfie nie wygladaly na chore ani na zagrazajace przechodnia, wroble mialy tam gniazda. Teraz zostaly tylko pnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
I znowu wróble wyniosą się z tej okolicy. Głupota ludzka jest wszędzie. Niestety. Żal drzew i ptaków. Została paskudna ściana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Jaki preparat na odchudzanie ? (70 odpowiedzi)

Jaki preparat na odchudzanie polecacie ? Bardzo prosze napisac - dlaczego dany preparat (...

do góry