komu przeszkadzaly topole rosnace od strony ul. Krynickiej przy alfie nie wygladaly na chore ani na zagrazajace przechodnia, wroble mialy tam gniazda. Teraz zostaly tylko pnie
41
~Oki
95.160.157.*
(7 lat temu) 3 listopada 2018 o 21:01
I znowu wróble wyniosą się z tej okolicy. Głupota ludzka jest wszędzie. Niestety. Żal drzew i ptaków. Została paskudna ściana.