Widok

toruńska

Motoryzacja Dolne Miasto Temat dostępny też na forum:
Dlaczego na ul.Toruńskiej znowu zmieniono organizację ruchu??? Przez to od wczoraj są po prostu GIGANTYCZNE korki. Przed tą zmianą, do Lotu można było dojechać w 5 minut....teraz w 30!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co pozmieniali??? bo w weekend jeżdżę do szkoły na Żabi Kruk i nie chciałbym się spotkać z jakąś nie miłą niespodzianką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyjeżdżający z Chmielnej mają pierszeństwo...co jest równoznaczne z tym że wszyscy stamtąd się ładują jak leci na Toruńską....
natomiast gdy pierszeństwo jest na Toruńskiej, skrzyżowanie z Chmielną traktowane jest "na zakładkę"
jesli chodzi o weekend, to raczej nie będizesz miała problemu...bo natężenie ruchu jest o wiele słabsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak macie problemy z korkami to radze jezdzić tramwajami.Bedzie szybciej i bez nerów.
Ciagle sie wam spieszy ??
ciekawe do czego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już nie chodzi o to czy mi się spieszy tylko dlaczego mam stać w korku jeżeli mam alternatywną trasę przy Urzędzie Wojewódzkim tylko po tej cholernej kostce a mam dość twarde zawieszenie i jazda tamtędy nie należy do przyjemnych, ale jak mam stanąć na toruńskiej to wolę objechać.

A co do tego że w weekend jest mniejszy ruch to też tak myślałem tyle że 2 tygodnie temu w niedzielę o 18 stanąłem tam w korku od skrzyżowania z Żabi Kruk to nie mogłem uwierzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie cwaniaczki najabardziej mnie denerwują , studenciki zaoczne, zwłaszcza ci z bankowej, stawiają swoje złomy gdzie popadnie blokując niejednokrotnie drogęwyjazd bądz całe podwórka, stają na zakazach, ale to się zmieni od tego łikendu, macie jak w banku studenciki, zdziwicie się.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te bed a czy twoja wartoscia czlowieka jest rocznik auta ?
jezeli tak to jestes niedowartosciowanym debilem jezdzacy pewnie starym BMW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko czekam na ciebie. A dzięki temu że pochwaliłeś się swoimi planami jak ktoś będzie miał uszkodzone dość znacznie auto to pokaże jemu twojego posta z twoim NR IP!! Trzeba być skończonym kretynem żeby pisać oficjalnie na forum takie rzeczy. Aha wiesz że groźby są karalne? Osobiście zawsze wstaję wcześniej by móc zaparkować pod szkołą gdzie po prawej stronie wolno mi stawiać!!!! A jak ktoś staje po lewej stronie ulicy to zaraz strażaki miejskie zajeżdżają z kwitkiem więc o czym ty człowieku mówisz??? Wszystkie dojazdy na osiedle są zamykane przez mieszkańców metalowymi słupkami więc gdzie ktoś ci na zakazach staje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cenie po tym jak jeźdzą a zwłaszcza jak i gdzie stają a złomy to potoczna nazwa samochodu jak byś nie wiedział. Nie wspieram ani niemieckiej myśli technologicznej sprzed 20 lat ani obecnej ani tym bardziej koreńskiej co poniektórzy by napisali..... to czekaj a się doczekasz, sam jesteś skończonym idiotą studenciku za 2 złote... pokaż gdzieś groźbę ?? jedynie co to widzę szczere zapewnienia zmian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem dzisiaj byłem wczoraj i nie zauważyłem żadnych zmian. Czyżby Pan nie wynurzył nosa poza dom bo za zimno było, czy może motorki na długiej był oglądać? Gdzie ta rewolucja bo nie zauważyłem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat aktywnie uczestniczyłem w paradzie i nie na skuterku tylko na swoim motorze, którego nie jeden w twoim wieku by pozazdrościł. Róźnice i zmiany były w tym fragmencie co mnie interesowały a reszta już mnie nie interesuje, a tak swoją drogą to jak działa internet z abaksu? jak z przepustowością? czy neostrada lepsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie pisałem o żadnym skuterku. To dobrze że uczestniczyłeś i to na czymś o czym mogę pomarzyć. Aha i odpowiadam na pytanie: Abaks lepszy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry