Widok

towaroznawstwo-->dietetykaopienie

Witam W tym roku zdaję maturę i chcę się wybrać na dietetykę w związku z tym prosiłabym o opinie o tym kierunku. Czy z zakresem podstawowym z matury zostanę przyjęta ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia, dzisiaj były dni otwarte, trzeba było wpaść, byś wszystko wiedziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie miałam możliwości żeby się tam pojawić, dlatego pytam tutaj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja studiuję na AM tylko na wydziale mechanicznym. Cóż jeśli chodzi o Towaroznawstwo to nie znam z stamtąd nikogo, ale jak chcesz mogę zasięgnąć kontaktów, i postarać się coś dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa no jeżeli byłaby taka możliwość to byłoby mi miło. Najbardziej chodzi mi o to czy jest szansa żebym dostała się tam z samymi postawami bo chemii ani biologii niestety nie zdaję, tylko geografię podstawową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczę co da się zrobić. Podaj mi jakiś kontakt do siebie to jak się dowiem to napisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżli było można , to napisz tu, Ja też jestem bardzo Ciekawa czy z podstawami przyjmą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny czego tak nisko mierzycie z tymi maturami ? Wszystko na podstawie, żadnego rozszerzenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po prostu za późno sie zdecydowałam , i dlatego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw wybiera się docelową uczelnie>kierunek a potem wybiera przedmioty na maturze. Już znałem jedna dziewczynę która zdając historię chciała iść na medycynę ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry