Widok

tragedia 2

jestem bardzo zawiedziona ta firma kurierska.zamowilam prezent gwiazdkowy po ktory sama musialam jechac z drugiego konca trojmiasta.zostawili mi awizo ktore ponoc bylo drugim juz.nikt sie ze mna nie skontaktowal telefonicznie malo tego kazli mi po nia przyjechac.
nie zwrocili mi kosztow za paczke ,nikt nie odbieral telefonow w biurze .ogolnie nie polecam .to byl moj pierwszy i ostatni raz gdzie cos zamowilam przez prywatna firme kurierska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak sie zamawia paczke to siedzi sie z tyłkiem w domu a jak sie pracuje to zamawia sie paczke na firme kiedy kurier dzwoni do klijenta to wszyscy żądaja paczki po siedemnastej bo sa w pracy i nikt sie nie liczy z tym ze kurier tez jest w pracy kazdy mysli ze kurier ma tylko paczke do niego i bedzie warował pod domem czekajac az łaskawie odbiorca sie zjawi ludzie my mamy po 90 lub po 100 paczek dziennie wiec zastanówcie sie co wy tu za bzdury i fochy wypisujecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no niestety, jak sie nie ma w głowie to takie sa skutki, co, moze kurier miał na wycieraczce leżeć aż szanowna pani wróci do domciu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry