Widok

tragedia na drogach

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
czy ktoś widział piaskarkę ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja widziałem no i co? jechałem na drogach osiedlowych zaśniezonych miejscami i nie ma tragedii, rozumiem jakby były zaspy 2 metrowe śniegu ale jeżeli ktoś znalazł prawo jazdy w czipsach to później szuka piaskarek heh
nauczcie się jeździć, jest śnieg jest zabawa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Drogi kolego , zanim zaczniesz komuś ubliżać i się dowartościowywać cudzym kosztem to zerknij. Pisałam to wczoraj po 20 , wracając ulicami Łostowicką i Havla nie ujrzałam ani jednej piaskarki , na drodze było lodowisko , auta jechały w odległości 20 metrów od siebie i nikt nie patrzał na światła bo i tak nie dało rady zahamować. Prawo jazdy mam 18 lat i nie miałam nigdy wypadku. Miałam okazję znaleźć się w wielu sytuacjach , ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam. Może zastanów się następnym razem nad tym co piszesz. Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

aa jestes kobietą, no to zmienia postać rzeczy haha
a widzisz, na moim osiedlu widziąłem kilka pługów tak samo jak na Grunwaldzkiej, Marynarki Polskiej czy Spacerowej - wszystkim nie dogodzisz a taką armią pługów miasto nie dysponuje, pamiętaj również kobiecino, że pług trzeba naładować materiałem do posypywania i raz na jakiś czas zatankować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

No jak fajnie , że jest taki mężczyzna który głupią kobietę , taką jak ja uświadomi . Zawsze będę Cię pytać o radę , bo to bardzo cenne. Na pewno nie zauważyłeś tego co się dzieje teraz od paru godzin na drogach. Na pewno nie , bo gdybyś widział , to tych korków już by nie było
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

korki są bo pseudokierowcy zachowują się tak, jakby pierwszy raz śnieg w życiu zobaczyli - Ty się do nich zapewne zaliczasz
nie pytaj o rady, jestem uczulony na niepełnosprytnych za kierownicą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dlaczego odnoszę wrażenie , że jesteś taki zajadły , dlatego , że marzysz o posiadaniu samochodu , a korzystasz z komunikacji miejskiej? Nie martw się może kiedyś się dorobisz i prawo jazdy też uda ci się zrobić . Zjedz czekoladkę to poprawi ci nastrój. Miłego dnia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj spokój to troll
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troll nie troll ale ma rację.
Jeśli nie ma się umiejętności i auta przystosowanego do jazdy w takich warunkach, należy się przesiąść na ten czas na zbiorkom a nie liczyć, że Służby Miejskie wszystkie drogi dadzą radę utrzymać w stanie czarnym.
Ilość aut (a zatem również korków i stłuczek) spadłaby radykalnie.
Akurat płeć kierujących nie ma tu większego znaczenia. Znaczna część facetów też nie umie jeździć w trudnych warunkach. Na kursie niestety tego nie uczą. Tę wiedzę trza już nabyć samemu.
I co najsmutniejsze... ta niewiedza dotyczy również kierowców zawodowych (vide: TIR-y na obwodnicy).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nikt nie oczekuje , że drogi będą czarne , ale miło czasem zobaczyć piaskarkę. Od paru dni słyszeliśmy , że pogoda ma się zmienić i służby miały czas się przygotować . Mamy 21 wiek , a cały Gdańsk był sparaliżowany przez 2 dni i to nie przez złych kierowców , a przez lód i masę nie uprzątniętego śniegu. Dziś jest nieco lepiej, ale mimo wszystko podobało mi się jak widziałam jak ludzie sobie sami wzajemnie pomagali i jak ostrożnie jeździli , a taki sfrustrowany i niedowartościowany mondry zawsze się znajdzie. Szkoda mi takich ludzi , którzy wylewają wiadro pomyj na innych i wtedy wydaje im się , że są fajni i zabawni. Niech sobie żyje w świecie własnego samouwielbienia . Oby żyło mu się lepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

oby ten mondry inaczej, nie reprodukował się na 500
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę , że nie ma się o co martwić . Kobiety w naszym kraju są za mondre dla niego , a tak poważnie to chyba , został porzucony , albo żadna go nie chciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahah boli co? ma boleć - mam kilka pojazdów i świetnie się bawię widząc jak niedorajdy męczą się jeżdżąc w taką pogodę, pod warunkiem że nie powodują sytuacji w której muszę hamować przez takiego jełopa a widać po wypowiedziach że takowych nie brakuje.
pozdro ciamajdy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biere łopate
ide odsniezyc plaze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mondry , zbierasz resoraki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak kilka : autobus , tramwaj i tzw. pojazd odbiorczy , którym transportujesz w pracy nasze śmieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zbieram, masz coś na wymianę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie mam ale uważaj abyś nie połknął
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry