Widok

tragedia

markowego towaru w ogóle brak, na pólkach tylko pakowany w Chinach MAXIS i Hans Prise , ceny jak na chińszczyzne to mega wysokie,nie wiem kto wystawia opinie +5 ?!!! chyba sami pracownicy w czasie wolnym od odpoczynku
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam P. "Mechaniora"!
Czytając tę opinię mam wrażenie, że to raczej któryś z rozleniwionych pracowników naszej konkurencji ją napisał w czasie wolnym od pracy /a nie "wolnym od odpoczynku" jak Pan napisał:/.
Nasz asortyment składa się wyłącznie z markowych towarów, do których zaliczają się także Maxis i Hans Pries. Do Pana wiadomości - 90% "markowych", ogólnie dostępnych towarów, jak np. Adidas, Nike, są produkowane w Chinach. To gdzie stoi maszyna do produkcji nie ma żadnego znaczenia, ważny jest reżim technologiczny i jakość, a ta w przypadku produktów jakie importujemy jest na wysokim, sprawdzonym poziomie. Poza tym, Maxis jest importowany z fabryk chińskich tylko w części asortymentu, niektóre towary produkują dla nas fabryki włoskie, niemieckie.

Z poważaniem,
Artur Prokopowicz
szef filii
artur.prokopowicz@auto-land.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Troche racj ma pan ,,MECHANIOR'' klijent powinien miec mozliwosc wyboru jakiej firmy czesci chce zakupic .Czesci dziwnych marek nie podlegaja tak szczegolowej kontroli jakosci jak np.Lemforder ,ATE ,SKF itp.

Chnskie podrobki ? JAKOSC JEST KWESTIA CENY i o tym musimy pamietac decydijac sie na zakup tak zwanego ,,chlamu''.

W gdynskiej filii wystepuja jeszcze inne problemy np.zwiazane z obsluga klijenta ,zwrotem butli po czynniku R134.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
konkurencja się boi;) więc i takie rzeczy wypisuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry