Odpowiadasz na:

Widzę, że prawniczka się znalazła, studia ukończone chyba w Wyższej Szkole Gotowania na Gazie..
Polecam się trochę doszkolić a później kłapać mordą.. ;)

Widzę, że prawniczka się znalazła, studia ukończone chyba w Wyższej Szkole Gotowania na Gazie..
Polecam się trochę doszkolić a później kłapać mordą.. ;)

zobacz wątek
3 lata temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry