Widok

trasa BT na Karwinach

Rowery Temat dostępny też na forum:
interesuje mnie trasa na karwinach ,znacie przebieg ,albo jakąś mapkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Traska była usytuowana w częsci Karwin za końcem ul. Makuszyńskiego. Na polanie/boisku zebrano wszystko co związane z organizacją... a trasa właściwa poszła w (okoliczny) las i miała w zeszłym roku z tego co pamiętam 2 podjazdy na jednej pętli. Z czego jeden podjazd był dla większości zawodników podbiegiem.

Na tę chwilę nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnego przebiegu rundy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W razie wątpliwości co do przebiegu trasy to i tak pewnie będzie zorganizowany jakiś objazd trasy dzień lub pare przed wyścigiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MICHU daj znac jak będziesz się wybierał na objazd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe jaka będzie pogoda na te BT Karwiny, bo jak narazie to w tym roku na wszystkich Bike Tour'ach była bardzo dobra.
Jak będzie jakiś objazd to napiszcie coś tutaj na forum o tym, tak jak było przed objazdami BT Witomino i Redłowo.

pozdROWER
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam nadzieję, że będzie zła, tzn. zimno (deszcz niekoniecznie), bo w takcih warunkach lepiej mi się jeździ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, czy ktos bedzie objezdzac trase na karwinach? kiedy? mozna sie podlaczyc :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bede objeżdżal trase w środe ok. 9-10. jak ktos chce to moze sie podlaczyc oczywiscie jak bedzie ładna pogoda, bo jak bedzie lało to nigdzie nie jade:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro idę na rower pewnie koło 12-13 i mogę wpaść przejechać trasę BT
tylko kto o tej godzinie ma wolne ??
jak coś dajcie znać na forum, rano looknę
pozdrower
Peter

PS: odpowiedź moja dot. objazdu koło 11...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!

Bym się wyrwała ale rano mam zapisy na wykłady do wyboru i nie wiem czy wyrobie.
O której będziesz na polance startowej na Karwinach Peter?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może da się coś zorganizować np. w czwartek/piątek koło godziny 16/17?, bo godziny ranne u mnie zupełnie odpadają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu napisał:

> A może da się coś zorganizować np. w czwartek/piątek koło
> godziny 16/17?, bo godziny ranne u mnie zupełnie odpadają.

Mi pasuje własnie czwartek i piątek o 17:00 (ewentualnie 16:00). Mam nadzieję, że ktoś chętny do pokazania trasy się znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13:30 będę na stacji Shell, potem jadę na Makuszyńskiego i pewnie ze dwa kółeczka na trasie

pozdrower
Peter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
środa 16.30 na Shellu a potem na Makuszyńskiego objazd trasy dla zainteresowanych...
pozdrower
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie środa niestety odpada... dlatego tak jak Seba zostaje przy czwartku... może jakiegoś znawce trasy się dorwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wyruszam o 9 z pod głównego wejscia na molo w Sopocie. Jak ktoś chce ze mna jechac to zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, w środe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja już na objeździe trasy byłem i jest jedna niespodzianka na trasie. Ciekawe czy GOSiR o tym wie. Jak nie wie to pewnie będzie ostro kombinował w dniu startu. Co to za niespodzianka to jedźcie i zobaczcie sami.
Pozdrawiam M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widziałem ta niespodzianke:)) Na trasie jest zwalone drzewo i nijak nie da sie go ominac, ciezko jest nawet górą przejść!! Napisze maila do gosiru i zobaczymy czy cos z tym zrobia. W sumie to moznaby puscic trase troche inaczej omijajac to drzewo ale pewnie gosir o tym nie wie i bedzie w dniu startu niezła rozpierducha:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co jutro albo w piatek bedzie ten obiazd trasy??Z checia byl sie podlaczyl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustalenia trwają;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przesadzajcie zupelnie lekko sie przechodzi pod drzewkiem hehe przynajmniej osobie ktora ma 170cm wzrotu:P, gora nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Misiek napisał(a):

> Nie przesadzajcie zupelnie lekko sie przechodzi pod drzewkiem
> hehe przynajmniej osobie ktora ma 170cm wzrotu:P

To widze że trasa ułożona dokładnie pode mnie:-D, bo mam dokładnie 170cm wzrostu.

Odnośnie objazdu to mam pytanie czy wybiera się ktoś na objazd w piątek? Najlepiej by było gdyby jechał też ktoś kto zna zeszłoroczną trasę.

pozdROWER
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dla mnie tez jest akurat:).Wiec problemu niema.CHociaz raz bedzie dobrze byc kurduplem:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piątek 16:00:00 gdzieśtam... kto jest chętny niech podniesie rękę i naciśnie przycisk- dziękuję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnych do objazdu trasy zapraszam jutro na 16:30 na skrzyżowanie ulic Sopockiej i Wielkopolskiej. Szczególnie mocno zapraszam kogoś kto by mi trasę pokazał :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja postaram się być, ale traski nie znam;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trasę już sobie odświeżyłam - byłam na objeździe z Peterem i Wojtkiem.
Chciałabym jeszcze tam skoczyć w Piątek, ale do ostatniej chwili nie wiem jak u mnie będzie z czasem. W razie czego, to czytam forum... i chętnie się do Was podłączę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe widze rozpoznanie trasy jak przed pucharem swiata :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, dobre ;-)
A wiesz co Krzyżak? Nie jestem jeszcze za stara na PŚ... Rita podobno zaczynała w moim wieku ;-) Taaak wiem... teraz sport jest inny, ale pomarzyć dobra rzecz ;-) Dobranoc :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ćwicz Wiesia, ćwicz, jak się uda będziemy powtarzac treningi aż będziesz objeżdżać awszystkie :-)))

pozdrower
Peter

PS: podobno ma padać, ale jak nie będzie padać to może wpadnę na spotkanko z Sebą ;-)

co do trasy to mogliby wyciąć to drzewo, bo 186 cm wzrostu = uderzanie z buta góra nad "drzewkiem" a to mi nie pasuję, podczas gdy traska owszem, owszem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja niestety dzisiaj nie przyjade z przyczyn zdrowotnych;-( Cholerne przeziębienie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To proponuję jutro o 15:30 na skrzyżowaniu ulic Wielkopolskiej i Sopockiej. Potrzeba jeszcze tylko osoby, która zna trasę. Jeżeli taka osoba jest chętna na objazd jutro, niech da nam tutaj znać, bo jak nie znamy trasy to chyba raczej nie będzie sensu jechać.
Wiesiu - jak możesz to daj znać czy pasowało by Ci jutro zrobić objazd z nami
Michu. - kuruj się!

pozdROWER dla wszystkich
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, ale coś mnie choroba rozbiera;-( Może da się ten objazd przesunąć na 16:30 to wtedy bym zdążył do was dojechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mógłbym jutro pokazać trasę jednak nie wcześniej jak o 16:30.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją drogą może ktoś zna szybki sposób na te paskudne przeziębienia?;-) Bo jak tak dalej pójdzie, to po ewentualnym jutrzejszym objeździe w ogóle strace głos;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Seba.C napisał(a):

> Mógłbym jutro pokazać trasę jednak nie wcześniej jak o 16:30.

Dobra, nam pasuje o 16:30. To wtedy spotykamy się na rogu Wielkopolskiej i Sopockiej, tak?

Pozdrawiam
pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żYwY napisał:

> Dobra, nam pasuje o 16:30. To wtedy spotykamy się na rogu
> Wielkopolskiej i Sopockiej, tak?

Tak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też postaram się być :-) Do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trasa BT na Karwinach

z ostatniej chwili:
zwalone drzewo dziś zostało usuniete,
wydaje się, że trasa może być identyczna z zeszłoroczną

pozdrower
Peter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry