Odpowiadasz na:

Re: trial

Witam!

Nie wiem czy trial jest aż subkulturą, ale z tego co mi wiadomo, to jego początki są ściśle związane z trialem motocyklowym. Tzn. motocykliści którzy chcieli uprawiać trial,... rozwiń

Witam!

Nie wiem czy trial jest aż subkulturą, ale z tego co mi wiadomo, to jego początki są ściśle związane z trialem motocyklowym. Tzn. motocykliści którzy chcieli uprawiać trial, robili zbyt dużo hałasu, co przeszkadzało otoczeniu, więc przesiedli się na rowery. Spodobało im się to i tak powstał trial na rowerze. Ważną rolę w rozwoju trialu rowerowego odegrał jakiś hiszpan(?chyba), jednak nazwiska nie pamiętam. Czytałem o tym gdzieś, ale niestety już zapomniałem gdzie, jak znajde to Ci podeśle.
Jeżeli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to polecam stronkę naszych 3miejskich trialowców, znajdziesz ją pod adresem www.trail3miasto.tk. Oni napewno będą w stanie Ci podać dokładne informacje.


Pozdrawiam

zobacz wątek
20 lat temu
żYwY

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry