Widok

trwa obca inwazja, a wy ani mru mru!

Od paru dni w naszych miastach, miasteczkach, wsiach, przysiółkach i w Sopocie widać Obce. Żadna niespodzianka, mieli być już wcześniej, ale teraz je widać.

Me Voice "nadejszło", a wy nic?! Nie próbujecie, nie bawicie się tym? Nikt się jeszcze nie zderzył z nikim/niczym? Nikt nie dostał przepukliny przenosząc któryś po schodach? Nikogo nie bolą kolana od zbyt niskiego, twardego i mokrego siodełka? Nikt nie oglądał sekcji bebechów wnętrza?

Panele boczne, nośniki reklamy, są z lekkiej plastikowej dykty, mocowane na byle jakie rzepy: ostatnie wiatry kilka zerwały, można było "oglądać kotka, co ma w środku". Liczę na wysyp tanich komponentow Bafangow na bazarkach, chętnie sam coś kupię. A te ograniczniki uślizgu prawej śruby tylnego koła? Lepsze niż te "holenderskie" w moich rowerach, prędzej czy później podobny sobie sprawię.

Zapraszam publiczność do komentowania, skoro tut. dziennikarze nie dostrzegają inwazji...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co ci chodzi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rowery mevo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszyscy słyszeli nikt nie widział, takie UFO i gdzie jest moje 40 baniek, które mogło pójść na infrastrukturę ? Gdzie jest moje 40 baniek! :D
a na serio tu są poważni ludzie, co mają rowery i na ch* mi ten mevo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tobie na ch.. ale są też mniej poważni. Oni też trochę mniej poważnie jeżdżą po mieście i bardzo dobrze. Kierowcy ćwiczą spostrzegawczość. Boją się bo to są rowery niemieckie. Podobno już za tydzień...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to inwazja chyba zakończona ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bohaterskie Trójmiasto nie poddało się mevokupantom i doprowadziło do abdykacji ich wodza nazwiskiem Lech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to juź jest jakiś komentarz

czyli że co? no pasaran?

no to kogo ja widzę tłumnie jeżdżącego, z kiwającą się na boki kierownicą, że aż się chce uciekać z drogi, przed spoconymi z emocji, z szaleństwem w oczach i przygryzionym językiem? mam zwidy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba tak. Może widzisz podwójnie. Albo potłumnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry