Widok

turnus od 11 kwietnia 2023 r -może ktoś jedzie z Lublina?

Dostałam skierowanie z ZUS-u na turnus od 11 kwietnia 2023 r. Może ktoś też jedzie z Lublina? W towarzystwie zawsze raźniej, więc miło by było, jeśli się tu odezwiesz. Ja już kupiłam bilet na pociąg Intercity 0 5.23 z Lublina z przesiadką w Warszawie Wschodniej ( czas na przesiadkę 22 min.- piszę, bo jest 2 możliwości na ten o 5,23) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Turnus od 11.04 W ośrodku ALMA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym tam wrócił. Miło wspominam. Byłem w kwietniu 2022.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stąd wnioskuję, że te niektóre opinie negatywne pisane są na wyrost, ku przerażeniu czytających:) , nie przez wszystkich jest to tak postrzegane. To miło, staram się myśleć pozytywnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Wybieram się do Almy 11.04.2023 r z lubelskiego, chyba wybiorę się samochodem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie wrócę do Lublina po zakończeniu turnusu, jeśli oczywiście będzie taka możliwość i miejsce w aucie Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak jest faktycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę że ktoś jedzie do Almy tak jak i ja ,tesz jadę 11 kwietnia 2023r .Ja jadę z Gdyni i to mnie przeraża bo z morza nad morze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie. Alma to w zasadzie rzut beretem od Gdyni. Ale może spotka Cię tam coś miłego i nieprzewidywalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O fajnie , to pewnie się spotkamy , gdzieś na tych korytarzach , na spacerze lub w innym miejscu:) Pozdrawiam. Mimo to przyznaję , że mógł ktoś wpaść na pomysł, iż znad morza ciekawiej by było gdzieś w inne miejsce. Mnie morze pasuje, bo zwykle jestem daleko od niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z lubelskiego cisza? Szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybieram się 11.04.2023 r., na chwilę obecną, będę jechał samochodem z lubelskiego
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chętnie bym umówiła się na powrót - ja mam do 4 maja no i oczywiście dorzucę się do paliwa, bo 11-go już jestem umówiona na wyjazd. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy kupiła Pani do Gdańska Głównego? I czym dalej dojechać . Mój turnus zaczyna się 31.05. mam pytanie czy jest tam czynny basen. Dziękuję za informację . Pozdrawiam Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pierwszą część pytania jest odpowiedz pod ponizszym linkiem. Co do basenu: jest ale wody w nim brak.
Sprawdź opinię o tym miejscu (Alma Centrum) w Mapach Google
https://goo.gl/maps/LcN6kd4zFCRyFJQm9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

do góry