Widok

turnus od18.03 do 10 04- 2020

czy ktosc jedziedzie na taki turnus i jak moge wiedziec z kad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę 17.03.2020 z Zduńskiej Woli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to miło moze poznamy sie w Almie ja jade 18.03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto jedzie z Rzeszowa 03.06 2020 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę 17.03.2020 zCzluchowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam jechac ale rezygnuje z powodu wirusa jutro hade do zus zlozyc rezygnacje z wyjazdu wole byc zdrowa i nie miec kwarantanny w Almie zycze miłego pobytu w sanatorium w takim skupisku ludzi z calej Polski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alibaba idź Ty już spać bo smęcisz na tym forum, nie wiesz co masz że sobą zrobić , jechać czy nie jechać . Siedź w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiesz to Ty idz spac wiem co mam robic a jak narazie to Ty chyba nie bardzo wiesz co ze soba zrobic i tak nie wyjedziesz bo nie bardzo masz gdzie powodzenia anonimie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam też jechać na turnus w tym czasie ale złożyłam rezygnację i wyznaczenie późniejszego terminu, także z tego samego powodu. Włosi przez brak prawidłowego podejścia do tematu, mają teraz jak mają, i Polacy może chociaż raz im się uda być mądrzejszym przed szkodą, a nie jak przeważnie po. Pozdro dla Was, ja jestem za młoda na takie dodatkowe atrakcje jak dodatkowy niepokój o swoje zdrowie. Nieudana operacja kręgosłupa mi wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W mojej okolicy, kuracjusze mają już zakaz opuszczania sanatorium i zakaz odwiedzin z zewnątrz. Każdy kto przyjeżdża podziębiony, jest odsyłamy. Zamykają też baseny A w Almie wożą na basen, więc można o tym zapomnieć. I pewnie też będzie zakaz wyjścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry ze pytam jakiej czesci operacja kregoslupa ????jezeli mozesz to odpisz jeżeli nie to zrozumiem to dziekuje i pozdrawiam życzę zdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry