otwarte boicha do koszykówki
~Basketball Player
83.11.18.*
(17 lat temu) 24 marca 2009 o 15:00
Ludziska gdzie mozna w 3city pograć w kosza. Szukam fajnych boisk w miarę nowych. Chodzi mi oczywiście o boiska na otwartej przestrzeni, czyli outdorowe.
0
0