Widok

tworze drużyne

moze jest ktoś kto chce utworzyć mały team na Harpaganie :) ?? jest to mój trzeci Harpagan, ale w tym roku pojade sam, ale wiem że w grupce się lepiej idzie :) może ktoś tez idzie sam i chciałby się dołączyć :) jeśli jest ktoś zainteresowany to prosze o kontakt gg 5719513 :) jestem ze śląska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześc chetnie się dołącze , to moja premiera. kontakt 601 65 88 12
Jade z Gdyni mam 4 miejsca wolne
ok 14,00
w piatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dalbys rade podrzucic 3 rowery i ew kogos do rozladunku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0