Widok

tylko III LO

Witam wszystkich przyszłych adeptów szkoły na Brodwinie! Liceum wymiata! Wiedzcie wszem i wobec , że tylko moc świetnej atmosfery, czadowego towarzystwa i wyrozumiałego grona pedagogicznego tu uświadczycie. I nie piszę pod przymusem otrzymania piątki, bo opinie i tak są anonimowe. Ale mój rozwój zarówno towarzystki jak i naukowy zawdzięczam właśnie Liceum im. A.Osieckiej w Sopocie! Dziękuje też pani Dyrektor - równa babka z niej:) (mam nadzieje, że tego nie czyta, bo by się obraziła, za niepoprawną polszczyznę;))
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ohhh nie przesadzaj, wszyscy wiemy że ok. +/- 50% uczniów tej szkoły to debile, z których to właśnie składa się to towarzystwo - więc nie wiem, o jakiej atmosferze tu mowa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hehe, raczej prawda z tymi debilami :) Progi 80 pkt to poziom co najmniej zawodówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pamiętam 3 Lo gdy naprawdę była szałowa, tam chodzli moi znajomi .
To jest dobre LO dla ludzi którzy ewidentnie mają problemy. Chcą przejśc przez życie na zabawie oraz nie pocąc się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę do tej szkoły więc sie wypowiem;

no fakt, progi relatywnie są niskie, przyjmują prawie że każdego na prawo i lewo co jest uzasadniane niżem demograficznym, a potem maturki tym gorszym uczniom nie idą za dobrze, opinia o szkole spada (ze względu na słabe wyniki), jak i popyt na nią, generalnie długofalowo spisuje sie na 'gfno-uczniów'...

poziom jest bardzo różny, w jednej klasie każdy będzie zdawał rozszerzenie z przedmiotu wiodącego, a w drugiej idioci (nie wszyscy) co nic nie ogarniają, chodzą do szkoły bo muszą :)

Czy szkołe bym polecił? - Osobie bardzo ambitnej na pewno nie, 'średniakowi' jak najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry