Widok

uciążliwy Wakepark w Kielnie

Witam.
Na jeziorze Mulk w Kielnie pojawił się jakiś czas temu Wakepark. Kto mieszka w pobliżu wie, jakie dźwięki wydaje ta machineria. Pomimo próśb o wyciszenie rolek z mechanizmów nadal wydobywają się bardzo nieprzyjemne dźwięki. Nie wspomnę o wykluczeniu z użycia pobliskiej plaży i straszeniu ptactwa wodnego. Zaczęły się również odbywać nocne imprezy. Młodzież bawi się nie zważając na to, że już dawno po 22giej i może ktoś potrzebuje snu. Poszukuję ludzi, którym obecność Wakeparku w Kielnie przeszkadza i chcą to zmienić. Udało się to mieszkańcom Osowy i Żukowa, nam też się uda. Chcę znowu móc w ciszy robić grilla w ogrodzie i słuchać wieczorem śpiewu ptaków, nie pisków kołowrotków. Proszę zainteresowane osoby o kontakt mailowy : komitetobronyjezioramulk(at)gmail.com
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
W pełni popieram inicjatywę. Dziwi mnie to, że możliwe jest zrealizowanie uciążliwej dla mieszkańców i środowiska inwestycji bez konsultacji społecznych i pozytywnej decyzji środowiskowej. Zdecydowanie warto zainteresować sprawą Wydział Środowiska lokalnego Urzędu Gminy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki za poparcie! Każde dobre słowo jest dla nas cenne. Na pomoc lokalnych władz nie ma co liczyć-przetestowane. Czasem mi się wydaje, że w ich interesie jest zalanie wszystkiego asfaltem i betonem, zamiana piękna kaszubskiej wsi na "urok" miasta. No i liczy się kasa i układy, nie przyroda....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
dla srodowiska? co wy w ogole gadacie....lewacy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi nie przeszkadza. Wiadomo że jezioro to zawsze hałas jak nie kąpiele to imprezy itp. Trzeba było kupić dom dalej od jeziora.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już nie halasuja przecież
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby chociaz w weekend mieli zamkniete:( straszny halas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ludzie przecież ten wakepark to jest suoer inicjatywa! Idźcie sobie popływać naprawdę fajna sprawa. Można tez zaangażować dzieci w nowe aktywności sportowe.
Jakby tam wszystko wszystkim przeszkadzało to by nic nie było, ulic, aut, kominów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikomu nie dogodzisz a jeśli chodzi o asfalt to chyba dobrze ze drogi są zrobione bynajmniej jest dojazd ach żeby tak u nas położyli chociaż płyty Teraz wioski się rozwijają i to jest fajne .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry