Widok

uciekać gdzie piepsz rośnie od recepcjonistek

zgadzam się z opinią,że panie w recepcji pracują tam chyba tylko po to by odstraszać ludzi.Już nawet teraz nie próbuje tam dzwonić tylko jadę odrazu do przychodni by zarejstrować córkę,gdyby nie to że piediatra mojej córki ma do niej dobre podejście i jest dobrym lekarzem to na pewno zrezygnowałam bym z usług tej przychodni.A co najgorsze już nie raz składałam skargę na recepcjonistki i jedyne co usłyszałam to to że mają starą centrale przez którą są problemy z połączeniem się i jakość połączenia jest zła- g... prawda bo sama byłam świadkiem jak recepcjonistki specjalnie odłożyły słuchawkę by im nie przeszkadzać w pogaduchach.Razem z mężem postanowiliśmy napisać skargę do NFZ i zobaczymy jak bedą się tłumaczyć
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się, nie mozna się dodzwonic wogóle a jak się dodzwonisz to mówią że jest juz komplet na dziś. W weekend byłem na oddziale ratunkowym z mocnym bólem kręgosłupa, dziś stałem od godziny 6 i byłem 8 w kolejce. Drzwi przychodni otwarto o 7.01 a pani zaczęła przy okienku działać o 7.05. Przyjęła dwie osoby i powiedziała, iż rejestracja jest zamknięta na dziś do mojego lekarza... Normalnie w głowie sie nie mieści, próbowałem wyjaśnić z panią recepcjonistką, dlaczego tak jest, że od 6 stałem i się nie dostałem, zaczęła sie wydzierac ze pani doktor muszę się spytać, ze mam juz odejść od okienka. Zwróciłem uwagę co by nie krzyczała a ona na to, że nie krzyczy i ze mam odejsc. Normalnie tak sie zdenerwowałem, ze w głowie sie nie mieści, z bólem kregosłupa stałem od szóstej i co? musiałem obolały wracac do domu. Po prostu to skandal co się tam dzieje, parodia i szopka w jednym, niemiła pani blondyna po 50 w rejestracji z wymalowanym na twarzy fochem, ze musi zarejestrowac. Drogi dyrektorze tejze placówki, zrób coś zanim owa placówka okryje się złą sławą. Już nie mówię jak muszą czuć się starsze osoby zbrukane i ponizone przez obsługę. po prostu żal...
to za co my płacimy podatki???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry