Widok

urolog

Witam wszystkich
Byłem tam 2 razy i omijam szerokim łukiem to miejsce!!!!!!
Miałem straszne bóle w kroczu pojawiła sie krew w moim nasieniu. Po zapłaceniu 180zł lekarz mnie przyjał. Po wejsciu do gabinetu lekarz umawiał sie z kims na grilla telefonicznie słuchałem tych bzdur chyba z 5 minut co beda pili itp. Wysłuchał mnie powiedział że nie zrobi mi usg bo sprzet jaki ma w gabinecie jest beznadziejny.powiedział ,że musze sie umówic na usg za 150 zł oczywiscie. powiedział ,że pewnie dostałem wilka a krew pewnie była bo słabo podnieciłem moja partnerkę!!!!!!!!!!!!
Powiedział ,że mam pic 3 litry wody dziennie i Dowidzenia
Poszedłem do innego osrodka gdzie sytuacja była z goła odmienna.Wszystkie badania porobione okazało sie że mam chroniczne zapalenie prostaty dostałem antybiotyki!! Lekarz krecił głową ,że pacjentom takie bzdury można wciskac za pieniadze.ODRADZAM
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
unikajcie prof. Jaskiewicza i jego kolesi lekarzy chirurgów plastyków. Potrafią człowieka oszpecić i uważają że są bezkarni. To nie są chirurdzy! Natomiast prezes SwissMed i dyr. medyczny to jedna wielka pomyłka. Jeżeli tacy ludzie tam będą rządzić to niedługo padnie ten szpital.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry