Widok

uszkodzenie samochodu

W piątek 09 lutego 2018 około godz. 16.10 na parkingu pod sklepem Rossmann na ulicy Kalinowej, czarny ford focus SBE 7_ _ _ 2 ,(nie podaję całego bo nie wiem czy można itd), "uderzył", "przerysował", "uszkodził" - jak zwał tak zwał mój samochód i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jeżeli ktoś to widział i chciałby zmarnować trochę czasu swojego i być jednak oficjalnym świadkiem to proszę o kontakt. Przy okazji prośba, jeżeli ktoś z czytelników zauważyłby taki pojazd na naszym osiedlu to też z miła chęcią przyjmę informację gdzie parkuje żebym mógł wcześniej skontaktować się z kierowcą tego pojazdu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłaszasz uszkodzenie auta na policję, mają obowiązek sprawdzenia czy zapisało się coś na monitoringu który zapewne złapał coś z któregoś ze sklepów... Przychodni albo z jakiegoś innego budynku, jeżeli jest materiał dowodowy w postaci nagrania nie potrzebujesz świadka...
Jeżeli takiego nagrania nie mam.albi policji nie chciało się szukać bo jest to bardzo możliwe... (Dlatego czasem warto samemu się dowiedzieć czy coś się nagrało ,ale mogą nie udostępnić nagrania) a jak nie to właśnie takie ogłoszenie że poszukujesz świadka zdarzenia... Zawsze się jakiś znajdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kamerę ma Fresh Market, podejrzewam że ma zasię po aptekę lub nawet Rossmana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamera fresha nie sięga do Rossmanna :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OK, Szczęście mnie spotkało i wczoraj sprawca zdarzenia stanął na światłach przed moim autem i ..... I wszystko spisaliśmy i jest OK. Więc wątek uważam już za nieaktualny. Ciśnienie zeszło. :-) Dziekował.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry