Widok

uwaga na oasis tours

chciałbym przestrzec wszystkich którzy sie chcą wybrać w podróż do tunezji z tym biurem . tam jest totalny syf i malaria.plaza brudna tak jak w trómieście, personel hoteli kradnie telefony kom. a nawet bielizne osobistą.
byłem tam 2 tyg. i wiem ,że tam już nie wróce.w kataloguw/w firmy napisali że leżaki są bezpł. na miejscu rzeczywistość jest inna.w pokojach biegają karaluchy a na wytłumaczenie w recepcji hotelowej usłyszałem , że to normalne. ostrzegam tez przed rezydentami, są niekompetentni i nieefektywni w działaniu.wym. niektóre hotele:scans beach i palm inn.te są najgorsze.nieczystosci w postaci ścieków są wypuszczane do morza ok.70m od brzegu.jeszcze raz ostrzegam. zastanówcie sie zanim tam pojedziecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze warto postawic temat: beznadziejne biura podrozy.... pierwszy juz jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli wybiera sie najtansze hotele to pozniej sie klnie !! generalnie wiadomo ze w krajach arabskich nawet w 5* hotelu moga łazić robale, taki klimat. a co do syfu w Tunezji, to powiedz lepiej gdzie go nie ma? tam gdzie sa ludzie tam zawsze jest brudno. nauka dla Ciebie: zawsze lepiej dopłacić te kilkdziesiat złotych tym bardziej jezeli duzo czasu spedza sie w hotelu, wtedy nie ma powodow do narzekan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie wynajem busa ? (5 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry