Widok

uwaga na planowane i stałe (!!!) skrócenie trasy linii 183!

uwaga na planowane i stałe (!!!) skrócenie trasy linii 183! skrócenie trasy opisuje "Dziennik Bałtycki" z dnia 15 października 2013 roku. linia ta po zakończeniu budowy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (rok 2015) ma dowozić pasażerów wyłącznie do Brętowa (!!!).

to skandal! najpierw zmniejszono częstotliwość kursowania linii 136, wciskając kit, że zmniejszenie to jest tymczasowe (na okres budowy trasy Nowej Słowackiego), a teraz planuje się skrócenie linii 183!

co na to leśne dziadki z Rady Osiedla? może by tak interweniowali, zamiast zajmować się bzdetami?! a wieczorki pieśni patriotycznej i wypady na grzyby to nadal ich priorytet? a może kółko plastyczne, hmm?

czy Rada reaguje na plany odcięcia komunikacyjnego Niedźwiednika?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Calkowicie zgadzam sie z Tobą.
Dlaczego mam więcej placic za bilet i przesiadac się kilka razy skoro teraz mam bezposredni dojazd do centrum Gdańska, a wiadomo, że PKM czy SKM konczy bieg na stacji Gdańsk Główny, bo przeciez stacji Gdańsk Środmieście jescze nie będzie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tu jest świeży artykuł z trojmiasto.pl: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/PKM-wystartuje-z-Gdanska-Glownego-moze-zniknac-linia-210-na-lotnisko-n73612.html

te zmiany utrudnią podróżowanie po mieście, wydłużą czas dojazdu i zniechęcą do jazdy środkami komunikacji miejskiej. po prostu dramat!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od września brak autobusu 183 i 142

Najnowszy artykuł:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Tramwaj-na-Morene-i-PKM-wymusza-zmiany-w-komunikacji-miejskiej-n93460.html

Pa pa 183 i 142
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno na Niedźwiednik będzie kursować 184
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Niedźwiednik

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

do góry