Widok

użytkownicy programów komputerowych

Zwracam się do Was z prośbą. Pomóżcie mi znaleźć skuteczny program blokujący wyskakujące okna reklamowe. Wbudowane w przeglądarkę są nieskuteczne. Potrzebuję też sterowniki audio i wideo do ,Androida', konkretnie na tablet, typu K-Lite Codec Pack lub podobne. Proszę o jakieś namiary na te programy. UWAGA!! To nie jest żart. Dowcipnisie niech sobie odpuszczą komentarze. Rozsądne dyskusje na ten temat są oczywiście dozwolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz na priv a odpowiem ci jak sobie z tym poradzisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz bana na google?
Na tym właśnie polegał problem. Wampiry są zwykle bardzo miłe, do czasu, aż nagle, nie są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 90% wystarczy adblock plus - i co ważne - załadowanie filtrów z jego bazy, defaultowo są one nieaktywne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. Ale to jest g.... warte. Przeraźliwie spowalnia pracę przeglądarki. Cokolwiek chcąc zrobić to można jobla dostać. To już naprawdę nie ma nic lepszego. Aleś mi doradził :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie wchodz na strony warezowe, o "rozowych" tresciach i innych nie do konca legal to mniej bedzie tego badziewia bedzie ;)
ad block pod firefoxa blokuje sporo i skutecznie. korzystam tylko z niego i jestem mega zadowolony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To miło, że jesteś zadowolony z tego blokera. Nie chcę zdecydowanie kwestionować tego, bo nie w tym rzecz. Uwierz mi, że pisząc powyżej tak to wyraziłem gdyż byłem po prostu zły, adblock naprawdę utrudniał działanie. Posługuję się Operą i możliwe, że na operę może tak działać. Co do programów warezowych, to w dużej mierze masz rację. Kiedyś dałem się wpuścić w jakiś program z wareza, no i bez problemów się nie obyło.
Aczkolwiek pobrałem równiez inny program, który używam do dziś i nie mam podstaw do narzekania. Ale trafiłem też na bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników(głównie opery), że AdMuncher niebawem wypuści na rynek produkt darmowy jako 5-tą wersję. Wystarczy tylko zarejestrować i pobrać darmowy klucz. Jak dla mnie to super sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Technologie

Marketing, reklama (58 odpowiedzi)

Witam, ostatnio zastanawiałam się nad metodami reklamy w internecie. Szukałam trochę i strasznie...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (14 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

do góry