Widok

wariat z Pogórza Górnego

Większość z nas słyszała nocne krzyki pewnego młodego człowieka i widziała wyrzucane krzesła z jego balkonu. ów jegomość mieszka w moim bloku na parterze. Wielokrotnie groził, że wysadzi cały blok w powietrze. Ma podłączony gaz, bo MOPS płaci za niego czynsz. Policji nie wpuszcza, bo ma takie prawo, pani z MOPS-u jest bezradna i chyba zastraszona przez niego. Pogotowie przyjeżdża i odjeżdża bez niego. Jest zupełnie bezkarny w swoim szaleństwie. On ma swoje prawa, a gdzie są nasze prawa.......A jak stanie się najgorsze wtedy dziennikarze będą pytać dlaczego nikt nie reagował ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że ten człowiek ma problemy psychiczne. Dziwne, że Policja go nie zabiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
On policji nie wpuszcza do mieszkania, bo ma takie prawo. Wczoraj złapali go w trakcie rzucania meblami z balkonu. Pogotowie go wzięło a ja naiwna i wielu innych odetchnęło z ulgą. Myślałam, że może wezmą go w końcu na leczenie. I tu niespodzianka." Szanowny pan" wrócił po 2-3 godzinach. A my nadal w strachu.....Ale co znaczą nasze prawa w porównaniu z jego prawami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy dzisiaj też będzie się wydzierał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno go widziałem jak darł rure koło mojego bloku. Spółdzielnia, Mops instytucje, ktore powinny coś z nim zrobić maja to w d*pie. Policja bezsilna - to kto ? Taki kraj, takie prawo byleby swoje d*py stabilnie trzymać na stołkach . Może Wy mieszkańcy ? Jakiś pozew zbiorowy ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry