Widok

warunki na deptaku- rolki

Sport Rolki Temat dostępny też na forum:
kto widział może jak wygląda deptaczek na morzem? da się już śmigać na rolkach ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma szans
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda, że w trójmiescie nie ma zadaszonego miesjca gdzie można pośmigac na rolkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale lód jeszcze na deptaczku czy co? bo generalnie chodniki juz prawie bez lodu, myslalam ze tam to juz w ogole bedzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj sprawdzalam, niestety jeszcze jest za wczesnie;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Deptak jest oblodzony w zamian proponuję ślizgawki na Oliwii .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsi rolkarze już się pojawili.Momentami leżą jeszcze patyki i są małe kałuże,ale da się z tym żyć.Ja mam swoje tajne miejsce,niedaleko z tamtąd,ale nie będę ujawniał,żeby mi sie szarańcza nie zwaliła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeździłam w czwartek, i jak najbardziej da się jeździć. tylko na boczne uliczki nie warto wjeżdżać, a tak to jest okej. pozdrawiam : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie są boczne uliczki.
To po czym jeździcie to są ścieżki rowerowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba lepiej poczekać na pierwszy większy deszcz żeby zmył pozostałości po zimie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na deptaczku jeszcze jest lodzik i piaseczek, ale ludziki już jeżdżą na roleczkach.
ludzie dajcie spokój z tymi zdrobnieniami !!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zakładać rolki i już rozpocząć jazdę warunki jak o tej porze roku są dość dobre może tylko przeszkadzać silny wiatr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jelitkowo

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

do góry