Siemanko.
Czy jest ktoś chętny jeszcze na smiaganie rowerem,a jak już nie to inna aktywność:-)?
Nordic walking,spacery szybkie bądź bieganie:-)
Odzywać się ludziska:-)
00
~anonim
94.254.231.*
(8 lat temu) 22 listopada 2017 o 19:26
Kolego pisze się wątek,a nie Wontek.
Kłania się szkoła:-)