Widok

wielka łaska pani z mikrobiologii!!!

Od jakiegoś czasu korzystam z usług laboratorium,ostatnio dośc czesto ponieważ moja córka przeszła zakażenie dróg moczowych.Wczoraj właśnie oddałam mocz córki do badania na posiew i wiem że na wynik czeka się 4doby ale wiem też że jest zawsze problem z pobraniem jałowej próbki więc dzisiaj zadzwoniłam do pracowni mikrobiologii aby dowiedzieć się czy mocz nie był zanieczyszczony,wtedy ponowiła bym próby pobrania moczu.pani która odebrała telefon od początku była nie miła,owszem sprawdziła i poinformowała mnie że narazie jest jałowy krzycząc mi do słuchawki,zwruciłam jej uwagę że nie musi krzyczeć,odpowiedziała że ma tyle pracy,ja na to że rozumiem a ona pyta czy ja mam jeszcze jakiś problem!! Skończyłam na słowie dziękuje rozmowe.Jestem oburzona takim potraktowaniem,ja rozumiem że panie są zajęte w laboratorium ale przecież ja nie dzwonie sobie na pogaduszki ot tak sobie dla kaprysu tylko z troski o dziecko a zostałam potraktowana jak zło konieczne.Widać pani która odebrała miała zły dzień,bo przez słuchawkę słyszałam jak na inne osoby też warczy,może powinna zmienić zawód a nie wyżywać się na ludziach. Pomijając ten incydent,jestem zadowolona z pracy laboratorium w Gdańsk.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety żyjemy w kraju gdzie na jedną osobę przypada przynajmniej
1,5 etatu do przepracowania (nie oficjalnie oczywiście) i w takim przypadku rozumiem tą Panią z laboratorium, ponieważ im więcej rozmów telefonicznych tym mniej czasu na pracę właściwą rodzi się stresik itd.itd i pewnie z tego wynika niecierpliwość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry