Widok

wielkie rozczarowanie

Pierwsza wizyta w tym miejscu pozostawiła miłe wspomnienia, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną. Niestety jakość obsługi za drugim razem była skandaliczna! Po 10 minutach od wejścia do restauracji kelner postanowił wreszcie przynieść na menu i zapewnił, że zaraz wróci przyjąć zamówienie. Niestety nie udało mu się podejść do naszego stolika przez kolejne pół godziny! Inni kelnerzy/kelnerki również się nami nie interesowali. Po pół godziny kelnerka spytała czy czekamy na zamówienie. Odparliśmy, że właśnie wychodzimy, bo nie udało nam się zamówić. Zamiast przeprosin usłyszeliśmy wymówki, że jest bardzo dużo osób i nawet jeśli teraz zamówimy będziemy czekać około godziny. Zrezygnowaliśmy żałując, że zmarnowaliśmy tyle czasu. Owszem, było sporo ludzi, ale organizacja pracy restauracji to nie nasze zmartwienie, od tego jest kierownictwo. Właściciele i obsługa chyba muszą się jeszcze sporo nauczyć. Przyszliśmy na miły wieczór we dwoje, odeszliśmy zdegustowani. Następnym razem nie popełnimy błędu stołowania się w restauracji, gdzie klienci "przeszkadzają obsłudze w pracy".
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 4
 
jakość potraw: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbym czytał o mojej dzisiejszej wizycie w tym miejscu, z tym że ja nie miałem tyle "szczęścia" bo nawet nie otrzymaliśmy karty. Po 20 minutach oczekiwania przy stoliku na zainteresowanie ze strony obsługi po prostu wyszliśmy. Dodam jeszcze, że nie było dużo gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry